Czym ktoś Was do siebie zraził?

Hmmm…Pytanie ciekawe ale…Czy mam ochotę pisać o rodzinie?Raczej nie…
Zreszta to akurat mały problem.
Zrazili mnie pisowscy mieszkańcy gór w okolicach Cieszyna.Agresywni ortodoksi,zaklamani do granic wytrzymałości nerwowej :frowning_face:
Do Sowietów czuje awersje przez cale życie i nawet pokoj na Ukrainie tego nie zmieni.Po prostu unikam a na wakacjach w szczególności!
Mimo iz jestem kibicem,nienawidze kibolstwa i to szczególnie w polskim wykonaniu.Oczywiscie gorsi są sowieci, Serbowie [przynajmniej pare lat temu] i cala reszta bałkańskich diabłów [poza Słowenia rzecz jasna!!!] ale to nasi kibole zazwyczaj zaczynaja burdy wszędzie tam gdzie im się wydaje ze są z lepszej gliny ulepieni.
Na koniec,moze nie kto bo to trudno wyszczególniać ale “CO” :face_vomiting:
Mieszkanie jak w hostelu z murzynami,Australijkami,Polakami [tak niby rodzinnie] czy angielskimi gowniarzami.Wszyscy wyżej wymienieni zachowują się jak świnie w łazienkach,nie sprzątają,nie wietrzą…
W kuchni bywa jeszcze gorzej ale tutaj sprawa zawęża się jedynie do czarnych.Jesli ktoś nie zważa na smród i brud to proszę bardzo!Ale ja nie toleruje zafajdanej kuchenki, zatkanych palników,opryskanych tłuszczem szafek, zaplamionych blatów.A najbardziej notorycznego blokowania kuchni z włączonym na głos pieprzonym smartfonem.Coz…Ta wojna jest nie do wygrania ale trwa.Konca nie widać :face_with_raised_eyebrow:

3 polubienia

Przeczytałam ZARAZIŁ :wink:
Im więcej latek mam ,tym mniej na to zważam .
Jak śpiewała Iza Trojanowska ;
"Tyle samo prawd ile kłamstw rządzi całym światem mym…

1 polubienie