Czym pachniecie? Jakie zapachy lubicie?

W nawiązaniu do tematu: Czym chcielibyście pachnieć?
Pytam Was jakie lubicie perfumy, ale też jakie lubicie pospolite zapachy? :wink:

Sam używam Kokain Rammstein, Van Gils 1. Karl Lagerfeld New York…
Oprócz tego uwielbiam zapach nitro i benzyny :rofl:

Nic tak nie pachnie jak benzyna o poranku :grinning: Nie mam perfum ale lubię i właśnie posiadam Dior Homme dezodorant ,nic nie zmieniam od lat.Klasyka.

2 polubienia

Ja lubię pachnieć co dzień czymś innym.

Jak wspomniałem wcześniej,Ralph Lauren a konkretnie,Ralph’s Club…
Po okresie dominacji Paco Rabbane.
Laurena używam na zmianę z wodą Versace.
Dodam jedynie by nie ględzić,że jedyny którego nie lubię to srebrno czarny CK czyli Calvin Klein.Nigdy nie lubiłem specjalnie ale prezent to prezent…
Po co mi perfum który ulatnia się po minucie?

1 polubienie

Zapach polskiego lasu jesienia i gnijacych wodorostów na śródziemnomorskiej plazy wiosna. Swiezo skoszona trawa tez…
Z perfumami to ciągle eksperymentuje - ale zdecydowanie nuty kwiatowe.
Róża bergamotka fiolek.
Nie lubię konwalii i jasminu.
No i niesmiertelna Chanel.

1 polubienie

OK ,widzę że jesteś poszukujący w tej kwestii i jeżeli nikomu nie przeszkadzają takie zapachowe zmiany, to rób tak dalej.Ja natomiast jadę swoją 911 i nie potrzebuję szukać lepiej.Pewnie to też kwestia wieku ,pewnej dojrzałości /pzdr

3 polubienia

Używać ciagle tego samego pachidla? To jakby jesc codziennie owsianke ma sniadanie (brr, oprocz tego, ze owsianki nie cierpię to jeszcze bardziej monotonii :smiley_cat:)
Ale podobno

1 polubienie

Przywiązuję się do niektórych zapachów - ostatnio powróciłem po prawie trzydziestu latach do Columbusa, ale lubię też spróbować czegoś nowego.

1 polubienie

Nie mam ulubionego. Lubię trwałe i delikatne. Ciężkie i słodkie kojarzą mi się z babciami

Dla mnie takim bezsensownym “staruszkiem” zapachem byla prastara - taki luksus PRL.
Ale ostatnio w Rossmannie powąchałam unowocześnioną wersję, w nowym opakowaniu i? Niczego sobie.
W kazdym razie miesci się w granicach przyzwoitosci.
Chyba dali mniej piżma i lawendy?