Czym żyjecie Pytamki?

Każdy ma takie coś, co jest odskocznią od codziennego rytmu dnia… a może bardziej: powinien mieć.
Dla jednych to będzie wędkowanie, dla innych sport. Tylko nie mówimy o zajęciach typu: wyskoczę na rybki raz kiedyś. Mówimy o czymś co robicie z całym serduchem. O czymś, na co zawsze znajdujecie czas, o czymś co daje Wam radość i spełnienie.
Macie coś takiego?

btw: System uznał że ten temat jest podobny do: Czym się myjecie pod prysznicem? :stuck_out_tongue:

5 polubień

Muzyką, rowerem i piciem.

1 polubienie

Muzykujesz?

Tylko słucham ale nałogowo.

1 polubienie

A jakiej muzyki i dlaczego?

Metal symfoniczny, heavy metal i hard rock. Ta muza jest energicznym kopniakiem, poezją i ma klimat.

1 polubienie

Mnie metal uspokaja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

Mnie wprowadza w pozytywny nastrój. Czasem nieco melancholijny. Zależy od utworu.

1 polubienie

Kiedyś słuchałem gotyku i progresywnego

1 polubienie
1 polubienie

A ja sobie po prostu żyję na tyle dobrze, że nie potrzebuję odskoczni… :wink:

1 polubienie

Jeśli jest to zajęcie stałe, wpisuje się w rytm dnia, tygodnia czy miesiąca. Podejrzewam, że niewielu ma tyle czasu, by mieć tak zaplanowane życie. Ja lubię odwiedzać ciekawe miejsca i na początku sporo podróżowałem po okolicy. Teraz pracy przybyło i został praktycznie net. Przeprosiłem też programy graficzne i znów zaczynam trochę dłubać. To sprawia mi prawdziwą frajdę. Czasem jednak mam chęć poszukać serialu o co najmniej pięciu sezonach i zapomnieć o wszystkim na kilka dni.

1 polubienie

Nie wyobrazam sobie zycia bez ksiazek. Nawet kiedy bylam bardzo zajeta, to zawsze musialam choc troche poczytac.

1 polubienie

Zawsze znajduje czas na muzyke.Oraz na filmy.Kiedys to byl czynny sport.Dzisiaj raczej kibicowanie ale takze rower!
Bez ksiazek tez bym zdechl :grinning:
Jak bylem w podstawowce,byla to filatelistyka i wertowanie do nocy,atlasow geograficznych…I cos czasem sie takiego jeszcze odzywa…

5 polubień

Czytanie, gmeranie w dziejach dawnych, do niedawna czynny sport, teraz kibicowanie.

3 polubienia

Moja odskocznia,to muzyka.
Nie nie jestem jakims talentem,ale sobie brzdakam dla siebie,wlasnie tak,dla przyjemnosci.

3 polubienia

Świetne :blush:

2 polubienia

Super,lubie takie przerobki.

2 polubienia

Dzięki!

2 polubienia

Nie ma takiej pracy, która mogłaby mnie pozbawić moich odskoczni :slight_smile: