Czym żyjecie Pytamki?

Ja czytam trochę mniej ostatnio, ale i tak wielokrotnie więcej niż statystyczny Polak.

2 polubienia

Żeby przebić statystycznego Polaka w czytelnictwie, nie trzeba się wcale wysilić :grin:

5 polubień

Ja już, niestety, muszę mniej czytać. Problemy ze wzrokiem.

1 polubienie

Moje klaserki leżą nie otwierane od dziesięcioleci. Takie hobby które mi zupełnie przeszło.
Rowerem jeżdżę za mało moim zdaniem, choć ostatnio do pracy zacząłem się nim poruszać i cały zeszły tydzień na rowerku.
Piłka już niestety poza mną, więc co najwyżej pokibicuję lokalnej drużynie i tyle. :slight_smile:

1 polubienie

Nie gmeraj, bo coś wygmerasz… a to się teraz usuwa z podręczników :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Fajne kolory i struktura, taka jak malowanie na szkle… ale jest w tym jakiś żal…

1 polubienie

Pamiętam że tam był zdaje się keyboardzik?

1 polubienie

Wystarczy przeczytać etykietę w sklepie :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A kiedy się nie usuwało? Albo dodawało. Niejedno już wygmerałem, oj niejedno.

A to, co niektórzy serwują na YT, to już humorystyka połączona z żenadą.

2 polubienia

W sumie mam wiecej istrumentow,ale glownie na keyboardzie gram.
W mojej sytuacji jest najwygodniejszy.

2 polubienia

Powiedziałbym nawet że niekiedy żenada bez humorystyki :wink: Ja ostatnio na yt oglądam sporo wykładów uniwersyteckich z dziedziny fizyki i astrofizyki. Dla humanisty ciekawa sprawa :slight_smile:

1 polubienie

Jezeli nie mam kolejnych atakow choroby to ostatnio:

  • filozofia fizyki kwantowej
  • wybrane aspekty psychologii
  • fotografowanie (ale nie klikanie, tylko raczej kontakt (!) z fotografowanym obiektem. by uchwycic jego istotne cechy (nie zawsze sie to udaje, ale probuje)
4 polubienia

Plusa dalam za szczerosc
Az tak zle jest?
A co z pozostalymi aspektami zdrowia. Wyleczony?

2 polubienia

Ja próbowałem tworzyć na takiej zubożonej wersji kontrolera midi ale wkurzały mnie plastikowe i nieintuicyjne klawisze w które trzeba walić… więc teraz znów w stronę programów i myszki się zwracam.

2 polubienia

No nie tworzę ładnych i wesołych obrazków. Większość jest smutna, refleksyjna lub przerażająca. A nawet, gdy występuje element komiczny, to i tak całość budzi niepokój. Tak juz mam.

2 polubienia

Dziwna jest ta teoria kwantowa. Ja dopiero zaczynam się z nią zapoznawać…

2 polubienia

Poznanie jest (jak dla mnie ) dosc latwe
ale zrozumienie…wymaga dlugich przemyslen i skokow w strone filozofii zwlaszcza buddyjskiej (!)

1 polubienie

Dla mnie sa to prace/fotografie gdzie moge patrzec w głąb…,.(staram sie opisac to jak najdokladniej, ale nie wiem czy mi sie udalo)) w cos co jest poza fotografią

2 polubienia

Nie ma być kolorowych obrazków, lecz to co wylewasz z duszy…

3 polubienia

No to już nie jest fotografią i cieszy mnie że inni widzą w tym coś więcej niż tylko obrazek, bo tam są zawsze jakieś emocje.

1 polubienie