Czym żyjecie Pytamki?

To się uzupełnia póki co. Rozwijam się na obu frontach. :slight_smile:

1 polubienie

Decoupage, @joko? No to szkoda, że @madajaa nas już dość długo nie odwiedza. Ona także się tym zajmuje i to nawet zarobkowo :slight_smile:

2 polubienia

Ja nie zarobkowo, chociaż chyba mogłabym, bo bawię się w to już 9 lat. Cała rodzina i większość znajomych dostaje ode mnie w prezencie bez okazji różne bardziej lub mniej ciekawe rzeczy.:wink:

5 polubień

Ciekawe to decoupage
Wlasnie wygooglowalam
Czy do tego potrzebny jest specjalny lakier?
Mozesz polecic jakis link?

2 polubienia

Tu jest masa filmików dla początkujących. Potem to już filmiki inne. Jak się wprawisz w tym co tu jest to wtedy.

1 polubienie

Dziekuje
Ale jeszcze raz zapytam: czy potrzebne sa specjalne lakiery?

2 polubienia

Bardzo fajny talent :blush: Pokażesz nam jakieś swoje dzieła? Cuda potraficie robić. Był czas, że w necie oglądałem filmy instruktażowe, ale to nie na moje nerwy i nie na moje paluchy :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Lakier akrylowy możesz mieć ze sklepiku plastycznego ale równie dobrze może być to lakier ze sklepu budowlanego.Lakier do złoceń to już specjalny. Ja używam ich tyle różnych, że długo by wymieniać. Nawet jachtowego używam, gdy robie coś do łazienki, bo jest wodoodpony. Na początek sam akrylowy Ci wystarczy.

2 polubienia

Kiedyś może pokażę. Jak się bardziej oswoję.:wink:

4 polubienia

Nic na siłę :slight_smile: Poczekamy.

3 polubienia

Energii w chwili największego zmęczenia dodaje mi tylko remoncik mieszkań, działki, stworzenie czegoś z niczego.

1 polubienie

Z Cyceronem jest mi po drodze - " Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek".
A wszystko inne w tych właśnie zawarte… :slight_smile:

2 polubienia

Za tą działkę, to normalnie Cię uwielbiam Bocca ! :smiley:

3 polubienia

Hahaha, w pisaniu SMS-ów podobno też wam podobno paluchy przeszkadzają… :stuck_out_tongue::wink:

2 polubienia

Trzymamy za slowo @joko. W necie nic nie ginie :sunglasses: :wink:

2 polubienia

Aktualnie; czytaniem, gotowaniem i filmem.

Ale w ciągu życia to się zmieniało wielokrotnie, mam kilkuletnie cykle tym czym żyję. Jak sie już najem jednym, to wpadam w drugie.

3 polubienia

Wyobraź sobie, że akurat nie. Piszę dwoma kciukami i naprawdę szybko :stuck_out_tongue:

3 polubienia

A mnie wykończył komentarz elaborat. który wypociłem w jakimś tu pytaniu, I teraz piwo piję. :yum:

4 polubienia

Pianista? ! hihi%20kucyki
:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Cześć :*
Też piję wymarzone i wyczekane piwko ! Niestety mam jakieś 20 minut a potem znowu muszę spadać wiec delektuje się pierwszą od wieków chwilą dla siebie - piwkiem i pytamy :beer:

3 polubienia