Czyż nie genialną mamy Edytę Górniak?

Masakra … Ta księżna Alby … Nie wiem jak kobiety w takim razie mogą sobie wykonywać operacje tego typu … :confused:

Ciekawe jak wyglądała przed botoksem … :confused:

EDIT: Tu się uwidacznia, że kobiety nie myślą racjonalnie tylko emocjonalnie XD …

juz nie zyje.
tytulow szlacheckich miala wiecej niz krolowa angielska i krol hiszpanski razem wzieci :slight_smile:
Była pięciokrotnie księżną, osiemnastokrotnie markizą, dwudziescia razy hrabiną, wicehrabiną, hrabiną-księżną i baronowa, a także czternastokrotnie grande de España - to tytul przyslugujacy kuzynom w pierwszej linii krolow hiszpanskich, rodowodu rozwiklac sie nie podejmuje, bo sie moze okazac, ze dodatkowo byla wlasna ciotka i prababka :slight_smile:
masz to zdjecie z pierwszego slubu - miala wtedy 21 lat. z tego malzenstwa ma 6 dzieci w tym jedna corke.
maz zmarl, podobnie jak i drugi.
trzeci ten z dolnego zdjecia zyje do dzis, byl 24 lata mlodszy od zony. ona wtedy miala 85 lat.
kobita jak paskudna tak inteligentna. utalentowana plastycznie i z fantazja
image
tu niedlugo przed smiercia, jakby jej zagrali seviliane to by pewnie z grobu wstala zatanczyc.

1 polubienie

Co to znaczy 5krotnie księżną ? Że miała pięciu mężów XD ?

Pięciu władców nadało jej ten tytuł.

2 polubienia

odziedziczyla po przodkach 5 tytulow ksiazecych.

1 polubienie

nie jej, jej przodkom.
ale i po pierwszym mezu tez sie cos tam ostalo …

2 polubienia

To ile Ona w końcu miała tych mężów ?

To już chyba zaczynam rozumieć skąd się bierze homoseksualizm XD :eyes: :face_with_monocle: :stuck_out_tongue_winking_eye: :mask: :sneezing_face: :cry:

1 polubienie

mezow trzech, ale przodkow to sobie policz i nie zapominaj, ze tego typu rody stosowaly hodowle wsobna - tytuly sie gromadzilo i potem ewentualnie rodzielalo po dzieciach - w dawnych czasach za tytulami zwykle szly majatki.
a “dom Alba” to chyba tak do konca nie wie ile ma - moze tylko posiadlosci ziemskie wymierzone - bo to kasa z UE, ale co tam maja w palacach poupychane to sam diabel nie dojdzie.

1 polubienie

nie wiem co ma homoseksualizm do sewilliany?

1 polubienie

Jaja sobie robię XD …

A ta księżna Alby to była właśnie z hodowli wsobnej czy nie ?

a jak sadzisz?
co prawda tam sie jakis nieslubny syn angielskiego krola i piekna tancerka w rodowodzie trafiaja.

1 polubienie

A także stajenny, kucharka i żydowski domokrążca…

2 polubienia

sadzac po zamilowaniu diuszesy do andaluzyjskiego folkloru to i Cygana bym nie wykluczyla.

2 polubienia

Podałem tylko przykłady, bo tam więcej tego wymienić można.

2 polubienia

Straszne to …

Może to i lepiej …

Ciekawe jest jak długo ludzie nie potrafili zauważyć pewnych błędów w podejściu do życia … Tak samo chociażby z tym, że ludzie kiedyś zażywali ołów i nie skapnęli się, że być może to właśnie przez to ludzie mają wiele problemów ze zdrowiem …

Znalazłem przypadkiem XD

2 polubienia

a teraz jedza z plastikow i aluminium?
pakuja do zarcia konserwanty, barwniki i polepszacze?
ja jeszcze pamietam smak chleba pieczonego w wiejskim piecu na lisciach kapusty i maslo, ktore nie jelczalo w pare godzin po wyjeciu z lodowki.

2 polubienia