Czyż nie genialną mamy Edytę Górniak?

Czyje uśmiechy? Trochę się pogubiłam.

Te na zamieszczonych wyżej zdjęciach :slight_smile:

1 polubienie

Dopiero teraz je zobaczyłam :stuck_out_tongue_winking_eye:
Tego akurat się nie czepiam, podobno mimika twarzy bardzo się zmienia od botoksu i co oni tam jeszcze wstrzykują w twarz.
To jednak ludzie z telewizji, muszą dbać o wizerunek bo konkurencja nie śpi.
Fakt, zapłacą za to wysoką cenę kiedyś tam, ale to ich wybór.
Nie wszyscy potrafią starzeć się godnie, lub obnosić ze swoimi brakami.
Póki mają kasę, to szaleją :wink:

1 polubienie

Skoro tak się zmienia, że robi się sztuczna, to po co to robić? Widziałam kobietę po kilku zabiegach, której twarz zamieniła się w maskę. Nie potrafiła unieść brwi, uśmiechnąć się, zrobić dzióbka. Powiedzenie: a, e, i, o, u, y, ą, ę - ćwiczenie dykcji - to było dopiero śmieszne :slight_smile:

3 polubienia

Po co to robią?
Z wiekiem tracimy wodę w organizmie, a to równa się z pojawieniem zmarszczek. Trzeba to czymś wypełnić, żeby skórę ujędrnić.
To u innych mi nie przeszkadza, ale teksty w mediach: spójrzcie na X jak pięknie wygląda mimo swoich lat…
Gdyby mi nałożyli makijaż i tonę fluidu, mogłabym się nawet podobać :rofl::rofl::rofl:

Botoks paralizuje miesnie, jak do tego dodasz wczesniejsze operacje plastczne, ktore tez uszkadzaja nerwy, to nic dziwnego, ze twarz zamienia sie w maske.
Ksiezna Alby, urody poprawnej
image
Na trzecim slubie, niedlugo przed smiercia

Media? Moda? To nie moja bajka. Ja muszę się sama z sobą dobrze czuć, bez sztuczności.

2 polubienia

Maszkara? (Masz kara?) No, kara to jest, fakt :slight_smile:

Dodaj do tego piskliwy glosik.

Mi to mówisz @gra?
Ja nie mam nawet szminki w domu.
Jakąś maskarę i puder w kremie i owszem, tyle, że nie używam.
Cenię sobie wygodę i dobre samopoczucie, makijaż trzeba mieć ciągle pod kontrolą.

Kiedy wykonala te kaszane,pracowalem w ówczesnym Radiu Plus w Poznaniu.Nasze pilkarskie studio,umieszczone bylo w jednym z pubow na Starym Rynku…Jechalismy na dwa mikrofony z Mirkiem R. z Teatru Wybrzeze ktorego los rzucil do Poznania…
I nagle poszlo z tlumu by cos powiedziec o Górniak…Caly program szlag trafil w jednej sekundzie…
Dlaczego tlum tak lubi o niej"dyskutować"?
Co bylo i jest tak pociagajacego w upadlej utalentowanej kiedys,piosenkarce?

1 polubienie

Pojęcia nie mam. Przyznaję, że początkowo śpiewała bardzo dobrze, podobało mi się, ale to nie był mój gatunek muzyki. W miarę upływu czasu słuchałem jej jednym uchem.
A hymn zapodała “genialnie”. Teraz to zwykła celebrytka jest, która nie ma nic do powiedzenia, jak większość celebrytów.

2 polubienia

a nie koniem? Widziałeś ją w młodości?

Jest wrecz ucielsnieniem najgorszej strony celebryctwa,ze tak to, po polskiemu,ujmę…
Pamietam jej nagrania dla projektu Jozefowicza,“Grosik 1”.Śpiewala genialnie"Kasztany"…
Eurowizja gdy chyba jeden z moze 2-3 momentów,nie wstydzilem sie za polskich wykonawców…
To bylo coś!
A teraz…Niech kazdy sobie odpowie sam.Juz nie mówie o “syndromie Wodeckiego” czyli,jedna plyta na 20 lat :roll_eyes:
Ona miala w glosie petarde.A zadowalala sie odpadami po Kylie Minogue ktora swym piskiem moglaby jedynie wycierać puder z lusterek w garderobie Górniak…
Polskie kompleksy podstawily jej nogę?
A moze ona po prostu jest na to wszystko…Nie bede sie wyrażał.Nie mój temat.

1 polubienie

Nie sądzę, żeby to kompleksy były, a jej braki intelektualne.

1 polubienie

Byc moze…
Trudne to do zrozumienia wobec faktu szybkich,młodzienczych podrozy po Europie.Kontaktow ze studiami nagraniowymi,“wielkim światem”.
Trudne do zrozumienia wobec prawdziwego sukcesu juz na poczatku kariery…
Jej obrazek to równia pochyła.Obrazek przygnebiający,czlowieka bez ambicji,bez woli rozwijania sie…Prawdopodobnie zadowolonego ze swych pieniedzy…
Czyli tak…Wychodzi na Twoje.

1 polubienie

A co bredzi ?

Ja się Nią nawet nie interesowałem… Jakiego rodzaju szopki masz na myśli ?

Przeczytaj, masz linka po tytułem pytania.

1 polubienie

Skoro się nie interesowałeś, to wytrwaj w postanowieniu :slight_smile:

1 polubienie