Czyż nie piękna alternatywa dla HMP?

Popatrz @Harmonik, jak się powinno budować nowe miasta nie niszcząc tego czego dokonała wcześniej ludzkość. I parki są i piękne domy (a nie twoje betonowe przechowalnie dla ludzi), jest strefa rekreacyjno-owocowa i nawet fragment pierścienia infrastrukturalnego widać!

A takie rzeczy tylko w Egipcie!

Megablokowych przechowalni ludziów nie ma, to się nie liczy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

W Brazylii tez i to kilkadziesiat lat wczesniej (no i inna specyfika, rozmiar kraju)

Stopniowo nabiera cech ludzkich moze niepelne koło?


Za to Moskwa?
Bliska ideału :wink:
image

1 polubienie

Harmonikowi to się bardzie stolica Korei Północnej powinna podobać :slight_smile:

Zasada okegu nie jest zachowana, chaos panie dzieju.


Ale po odsunieciu rodzinki Kim od wladzy nasz niezlomny kolega by tam porzadek zaprowadzil. :japanese_ogre:

2 polubienia

Beznadzieja, całkowite zaprzeczenie idei super funkcjonalnego HMP. Tu wystarczyłby 1 mln mieszkańców, aby to miasto było koszmarem nie do życia.

A co tu jest niefunkcjonalne @harmonik ? Co jest koszmarem?

Obszaru całej Polski brakłoby, aby zmieścić przy takiej zabudowie 50-100 mln mieszkańców, a gdzie obszar połowy Polski dla stad dzikich roślinożerców, jak wszystkich mieszkańców funkcjonalnie skomunikować? Beznadzieja.

W moich bajecznych, 50.-mln HMP skomunikuję wszystkich ze wszystkimi jedną dookolną, multitrasą, a w środku HMP wszyscy będą mieć do darmowego użytkowania bajeczne tereny owocowo-turystyczno-rekreacyjne, ze sztucznie zbudowanymi jeziorami, wzgórzami, jakich nie ma nigdzie na Ziemi, a na zewnątrz HMP wszyscy mieszkańcy mogliby obserwować niezakłócone życie Przyrody z pierścienia infrastrukturalnego, z promenad widokowych.

Pisal juz o tym i poparl to jakimś POTWORNYM filmikiem.Wtedy zdalem sobie znowu sprawe,jakim szczesliwym jestem czlowiekiem,nie stykając sie z czyms równie potwornym.

3 polubienia

Po co nam to wszystko? Przyszłość to VR.

2 polubienia

Napisałem niedawno, że ten jego poroniony pomysł jest kompletnie nierealny choćby z ekonomicznego punktu widzenia i to uzasadniłem, ale nie zrozumiał. Myślisz, że to co Ty tu przedstawiłeś zrozumie? Też nie.
Mnie zastanawia co innego. Co trzeba mieć w bańce, by takie głupoty wymyślać i o tym stale pisać.

3 polubienia

Jest to pewien rodzaj postawy.
Jako medyk jestem zerem wiec nie bede sie wymądrzał.Ale umiem obserwować.I tak zwany tępy upór,wynikający z przeswiadczenia ze wszyscy sa zli i głupi a do tego chcą jeszcze Ciebie pognebić i Tobie zaszkodzić [jakby z tego mialy wynikac jakies profity],z pewnoscia ma swoje medyczne okreslenie i zaloze sie o kazde pieniądze ze nie od dzisiaj czy wczoraj…
O “skrzykiwaniu kupy” wokół siebie aby razniej bylo,juz nie wspominam bo to domena tej porannej gwiazdy z mozgiem w okolicach odbytu ktorej natura poskąpila łaskawości.
I wszystko to nie jest warte nawet zakreconej mysli na kacu,gdyby nie to ze smród pierdzenia sie rozprzestrzenia. :thinking:
Tak dziala siec i to są tego owoce.
W Singapurze sobie z tym poradzili,zamykajac wszystko i wycinajac w pien opozycje czy nieco wrazliwsze media.Nie jestem za tym,mimo iz demokracja jest dla mnie bardziej niebezpieczenstwem niz powodem do dumy.
Ale chyba warto sie zastanowic,co poczać jesli dyskusja jest wykluczona a prawo pozwala… :thinking:

2 polubienia

Co do medycznych określeń tego typu postaw, to już dawno kiedyś o tym pisałem, ale komentarz zdjęto.
Więc teraz, by go nie zdjęto, dodaję, że nie piszę tego o żadnej osobie a o pewnych zachowaniach.
Wystarczy o tym tutaj przeczytać (przede wszystkim pierwsze zdanie) a potem pierwszą kategorię.
Pasuje? Oczywiście, że tak.

2 polubienia

?
Nawet nie wiedzialem ze to takie proste…
Ale dalej mi to spokoju nie daje bo ja widze w tym sile woli.I to bardzo zlej woli.

2 polubienia

Teraz wydaje się proste … Zawsze coś jest proste, gdy już znamy odpowiedź.

2 polubienia

Ale to chyba nie na tym forum zdjeto?

2 polubienia

Na tym. Wtedy dałem filmik lekarza psychiatry, który dokładnie te schorzenia tłumaczy. Dostałem powiadomienie od kogoś tam z góry, ale nie od Ciebie. Podejrzewam, że jakiegoś zainteresowanego zdenerwowałem i się z płaczem poskarżył.

2 polubienia

To jestem ciekawa kto to wyrzucil?
Poczatki moderacji byly troche nieskoordynowane.

2 polubienia

Ja pamiętam, kiedyś w kuluarach Ci o tym opowiem.

2 polubienia

Do tego co w linku należy jeszcze dodać urojenia wynalzacze.

2 polubienia