Dacie wiarę?

Ja dziedzicze po ojcu
A zeby mial super!

1 polubienie

Ja mam przynajmnie krzywe i niezbyt biale… :sweat_smile:

1 polubienie

Z tego co czytalem,to bardzo malo,lub wrecz nic,nie dziedziczymy bezposrednio po rodzicach.

Od papierosow? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Mam dobrego protetyka… :sweat_smile:

1 polubienie

Mam wszystkie 28 zębów. Ósemki mi nie wyrosły.

1 polubienie

No fakt, 1 ósemkę miała babcia dentysta zaplombować, to okazyjnie i drugą zdrową mi załatwiła bo nie mogła się zdecydować. Pomimo bólu, puchnięcia i już krwawienia, pani babcia była w szoku że ludzie mają jeszcze dwa ósemki,baba musiała się pocieszać u kolegi dentysty z Francji przez telefon a ja co nieco cierpiałem - tampon sam se założyłem z nerwów co leżał na stoliczku w buzie coby się nie wykrwawić, jak zobaczyłem te trzęsące ręce to prosiłem by mnie uwolniła z objęć 2 pomocnic, ona najzwyczajniej płakała i patrzyła w te 8 jak by to była jakaś kara w jej życiu, szkoda mi tych ósemek, ale zdecydowałem o usunięciu, jej to zajęło ponad 2 godziny. I jak tu lubić kobiety - gorsze beksy od facetów, mnie boli a ona za mnie płacze, ale nie ona była pierwsza, dziwny ten świat - z babą źle, bez baby też źle

Bo paradoksalnie nie powinno się myć zębów od razu po posiłku.

Kilkanaście lat temu miałem mnóstwo dziur i dwa pęknięcia. Od tamtej pory unikam cukru i płuczę zęby wodą po prawie każdym posiłku. Od lat nie miałem żadnej próchnicy, co najwyżej kamień.

Z kamieniem też miałem ciekawą historię. Kiedyś musiałem go usuwać co kilka miesięcy, teraz wystarczy raz na dwa lata, a może nawet rzadziej. Co się zmieniło? Przypuszczam, że to być może efekt zmiany kawy - dawniej pijałem zwykłą, natomiast teraz rozpuszczalną i mniej herbaty.