Dał(a)byś głowę, że na Księżycu lub na Marsie, nie ma puszcz, łąk, ptaków,

Wolałabym lesna, moglibysmy wymieniac jagody na marsjanskie marchewki?

3 polubienia

Pewnie kiedyś napił się surowej i dostał sraczki. :rofl:

3 polubienia

Trudno będzie, ale, jak szybko się pojawisz, to nie zdążę…

4 polubienia

Słabowity jakis…

2 polubienia

Osobliwie na umyśle.

3 polubienia

Nie tylko zapoznałem się z setkami wiarygodnych relacji innych, ale i bez nich wszystko mi się zgadzało.

Po co setki relacji. Daj źródło do jednej

4 polubienia

Nie ty jeden

6 polubień

Pewnie jeszcze chciałbyś, by Ci je włożyć do głowy?

Jesteś arogancki

5 polubień

Przepraszam Cię. Wiesz, ile takich źródeł musiałem znajdywać, nabywać, czasu poświęcać na nie? Chyba myślisz, że proponujesz efektywne podejście? Potem oczywiście chciałbyś, abym Ci udowodnił, że mam rację? Ja Cię szanuję, mógłbyś i Ty trochę mnie.

Bo każde źródło zakwestionujesz i będziesz oczekiwał twardych dowodów naukowych. Czyż nie?

1 polubienie

Harmonik, wystarczy nam jedno zdjęcie bajkowej księżycowej przyrody. Zapodaj. Ja wstawiłem film zrobiony przez polskich kosmonautów, a ty?

4 polubienia

Gdy podałem źródła z Iloną Kubacką chodzącą boso po powierzchni Słońca, to tu wyśmiano mnie i moją naiwność.

Bo chodzila boso , ale nie w ostrogach, co stawialo jej prawdomownosc pod znakiem zapytania …

2 polubienia

Ale mam nadzieję że chodziła w nocy? Bo w dzień Słońce jest bardzo gorące!

3 polubienia

W dzień chodziła. Przy tamtych tysiącach stopni C, te różnice między dniami i nocami są żadne.

Popatrz, a radzieccy kosmonauci w odpowiedzi na zdobycie Księżyca przez Amerykanów planowali lot na Słońce, a niedowiarkom dawali odpór argumentując właśnie tym, że polecą w nocy!

3 polubienia

“Boso, ale w ostrogach” - Czytałem, czytałem… I to wiele razy.

4 polubienia

Przyjmuję i doceniam.

Nie będę się znęcał, ale nutka naiwności w wiarę w to jest nie sądzisz? Tak samo uwierzyłeś w przepowiednie Majów i okazało się to naiwne. Wyciągaj wnioski z błędów

3 polubienia

Możliwości w Światach Równoległych jest więcej, niż ludzkich snów, których ludzie miewają nieskończoną ilość.