Damski bokser w porsche ...

Niepojęte dla mnie :frowning:
Jakbyście się dziewczyny zachowały w takiej sytuacji?

1 polubienie

Wiem, jak ja bym się zachował ,będąc świadkiem takiej sytuacji.

3 polubienia

Nie wiem. Coraz czesciej mi sie wydaja, ze polski “macho man” za kierownica to jakis dziwny stan umyslu.

3 polubienia

Takie mamy społeczeństwo.

Nie cale spoleczenstwo jest takie.
Ale przez dlugi czas bylo pozwolenie na takie i jeszcze gorsze zachowania chocby politykow. Ryba psuje sie od glowy. Jesli miejscowe “autorytety” typu radny, ksiadz czy komendant policji zachowuja sie jakby ich prawo nie dotyczylo to co robia “maluczcy” - doladnie to samo. A jestem ciekawa czy jakby gosc prowadzil uzywanego volkswagena to tez by trafil na pierwsza strone portalu? Czy to tylko zakompleksiony newsolap zareagowal na haslo porsche?

6 polubień

Nie uogólniaj. Załączony obrazek, to jest nawet na polskie obyczaje wyjątkiem. Takich buców dużo nie ma.

W Holandii, prawko zabrane i sprawa karna. I kupa kasy do zapłacenia.

5 polubień

W Hiszpanii oprocz sadu lincz spoleczny i przynajmniej kilkadziesiat manifestacji w ramach solidarnosci z ofiara.

3 polubienia

Piachopiryne nalezy mu zaaplikowac,bez konsultacji z lekarzem,czy farmaceuta.))

2 polubienia

Zaniemówiłam… Brak słów :no_mouth:

2 polubienia

I Porsche idzie sie dupcyc))

Żebyś wiedział.

1 polubienie

Wiem)))

1 polubienie

Tyle razy to oglądam i nie dowierzam, że taka sytuacja w ogóle miała miejsce. :cold_sweat:

3 polubienia

Faktycznie trudno uwierzyć w takie cha-mstwo (słowo na ch. jest zakazane, czy to znaczy że to zjawisko nie występuje w naszym życiu, w zachowaniu ludzi? Przecież ja nie pisałem o nikim z naszego forum) i bezczelność. Zadziwia poczucie bezkarności, ciekawe kim jest ten kierowca, czy jakie ma plecy.

2 polubienia

nowobogacki, pierwszego sortu pewnie.

2 polubienia

Ale obiektywnie patrząc - kobieta weszła nieprawidłowo na pasy okrążając samochód a na dodatek pokazała mu wulgarny gest.

1 polubienie

Nie powod do startowania z lapami. Obojetne czy kobieta, czy mezczyzna.

1 polubienie

Wiem, tak tylko pisze

Nie wiem, jak teraz jest w Polsce, ale na zachodzie nie ma czegoś takiego, jak nieprawidłowe wejście pieszego na pasy. Zbliżała się do pasów i kierowca już powinien stać. Przed pasami. Gdyby to złapał monitoring w Holandii, to nawet bez tych rękoczynów, kierowca dużo by płacił. A prawko minimum na pół roku do przechowalni.
Rzecz charakterystyczna, ale w Holandii świeżo upieczeni z Polski, pierwsze tygodniówki tracą z powodu pasów. No bo, przecież pieszy ma też uważać. Tylko, że tu nie ma takiego tłumaczenia.

6 polubień

To chyba wszedzie w cywizowanych krajach pieszy na pasach ma pierwszenstwo. Ale tez uczy sie pieszych, ze pod auto sie nie wchodzi. A i rowerzystow tez, ze sa pelnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego - wiec jako slbsi maja pewne przywileje, ale pozostale przepisy sa dla wszystkich.