Damski bokser w porsche ...

Widać na filmie, że uderzyła w maskę. Z jaką siła? Czy tylko oparła się? Nie wiem. Zobacz sama.

1 polubienie

Kto?

1 polubienie

Obejrze, ale: z jaka sila moze przywalic ? Po prostu jechali po niej…PS juz obejrzalam. Z tego co widze to wcale nie przywalila…tak to wierzyc temu, co pisza! Przepraszam.

ALT ruista…:slight_smile:

1 polubienie

acha, śpiewa altem :slight_smile:

1 polubienie

No wlasnie! Musialam sie niezle zastanowic…:slight_smile:

1 polubienie

Nawet się nie przewróciła a później jeszcze coś psyskowala… Nie wiadomo jak było… Może się znali… Może ona zaczęła mu grozić… Najłatwiej nazwać kogoś damski bokserem biorąc pod uwagę tylko to że kobiety są słabe, i wideo w którym trzeba zauważyć że kobieta akurat na pewno zwraca uwaga temu facetowi jako kierowcy… a nie jako komus kogo zna… Ale tak się kręcą tematy dla klikniec

Nawet się nie przewrócila, a nawet po niej nie przejechał. Facet jest całkiem niewinny, to wszystko jej wina.

2 polubienia

Wjechał na połowę przejścia, zamiast przeprosić, to wysiadł z samochodu. Uderzył ją w twarz i po prostu odjechał. Uważasz, że to normalne zachowanie kierowców?
Dziewczyna najpierw spokojnie go ominęła, bez zwracania mu uwagi. To ON wysiadł z samochodu, dyskutował i uderzył ją. Dopiero wtedy dziewczyna się wkurzyła i zaczęła wyjmować (chyba) telefon. Uważasz, że nie miała powodu??? A to, że próbował ją rozjechać na pasach, to też bez znaczenia?
Pomijając wszystko: jak można uderzyć kogoś w twarz??? Jak nazwać człowieka, który na ulicy bije kobietę, zamiast przeprosić, że stanął na pasach???

1 polubienie

W Anglii na przyklad mozna przechodzic wszedzie - bez pasow, czy na czerwonym swietle. Ale na wlasne ryzyko. Czerwone swiatlo tylko informuje o tym, ze kierowcy maja zielone i trzeba szczegolnie uwazac. Mandatow zadnych nie ma w tych wypadkach. I jednoli i drudzy sa wyczuleni, a kierowcy bardzo czesto puszczaja pieszych sami z siebie.

3 polubienia

I to mi się bardzo podoba. Nie robią z ludzi idiotów, którzy nie wiedzą, jak się zachować na ulicy i to światła mają za nich decydować. Światła powinny ułatwiać przejście w miejscach o dużym natężeniu ruchu, a nie zastępować mózg.
Światła dla mnie, a nie: ja dla świateł. Ileż to razy powinnam, czekać jak głupia na czerwonym, w nocy, gdy ani z prawej, ani z lewej nie było samochodu?

2 polubienia

Psychologowie transportu mają ostatnio co robić.
Pojazd to zabójcza broń. Dodaje nam mocy, odwagi i pewności siebie. W czasie jazdy rozładowujemy kurwicę. Codzienne niepowodzenia próbujemy zagłuszyć rykiem silnika.

Ale co Cie az tak dziwi?
Bo przeciez kazdy wie ze takie bydlo jest praktycznie w kazdym zakatku kraju.A i troche tego wyeksportowalismy…
Agresja nie jest przypisana jedynie do ulicznych burd wzniecanych przez uzaleznionych od wlasnych wizji politycznych.
Tak samo jak patologia nie musi zawsze oznaczac biedy…

2 polubienia

Czytałam dziś, że grozi mu do 3 lat.

2 polubienia

Jak mu nie urzadza pokazowki to tyle nie dostanie. Ciekawe ile zarobi Durczok za rozwalony po pijaku slupek parkingowy

2 polubienia