Dawno nie było polityki?

Jak obserwuję poczynania szeryfa Ziobro i Ordo Iuris to zaczynam życzyć prezesowi długiego i owocnego zycia.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26172320,morawiecki-skierowal-konwencje-stambulska-do-tk-ziobro-krytycznie.html

2 polubienia

Ciekawie się zapowiada, bo Ziobro trzyma z Kurskim, a Morawiecki z Dudą. Podskórna wojna nabiera rumieńców, a jeszcze jest Gowin i kilku innych. Szaragowemu to pasuje, bo skłóconymi łatwiej się rządzi. Ale dopóki ma się nad tym kontrolę. Bo jak się wymknie, na co się zanosi, to dopiero ciekawie będzie… Na jesień wszak planowana jest rekonstrukcja rządu.
Bąka się, ze szaragowy nominować chce żonkosia, a krzywousty w odstawkę.

3 polubienia

Ja tam się nie zajmuję wewnętrznymi wojnami bo nie czuję takiej intryganckiej potrzeby. Nie mam na to wpływu, żadnego nie kocham, więc wisi mi to.
Zaniepokoiła mnie natomiast informacja że szaragowy planuje połączyć ministerstwa kultury, edukacji, nauki i sportu w jedno wielgachne, wszechmocne też pewnie, gigaministerstwo. A jeszcze bardziej to, iż szefem może zostać Gliński. Ta zakompleksiona osobistość wzbudza we mnie swoimi wypowiedziami i poglądami przestrach i wstręt.

3 polubienia

Zamiast pisać gigaministerstwo, można krócej: gangsterstwo!

6 polubień

mowisz?
ciekawa jestem, Morawiecki jaki jest taki jest, ale to bankier i jakies uklady ma, Kurski? moze prezes juz mysli o propagandzie sukcesu budowanej na tym czego sie jeszcze zastawic pod rozdawnictwo nie dalo? czyli KK?
faktem jest, ze wtedy sekta torunska de facto wladze w Polsce przejmie.

3 polubienia

juz czekam co na Glinskiego kolega @collins02?
ja osobiscie prosze, ze jesli myslisz jak ja do ogranicz sie do “… … …”

G jak Goebbels?

Sięgnąłem do linku i dowiedziałem się że minister sprawiedliwości i prokurator generalny uważa iż:
Wszystkie te punkty, które wymienił (premier), w mojej ocenie jako ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego nie budzą wątpliwości co do tego, że są sprzeczne z polską konstytucją.

Uważam że to jest naprawdę nie w porządku aby opinii ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego nie respektować z pełną powagą tego stanowiska, W rację słów ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego z całą powagą tego stanowiska nie powinien nikt wątpić, nawet Mateuszek. Co tam Trybunał Konstytucyjny kiedy opinię wygłasza minister sprawiedliwości i prokurator generalny.

5 polubień

A w tle Rydzyk.

2 polubienia

?
Nie doczytalem czy co?Tam nie ma ani slowa o Glińskim…A co ja o nim sądzę to przecież wiesz…

KTO TO JEST ZONKOS??..

treść wygląda niejasno…

1 polubienie

Kurski.

1 polubienie

@Antykwa trochę przesadziłeś z użyciem słowa “powaga”. Ty tak na poważnie czy tylko “pytasz o drogę”? :slight_smile:

@okonek proponuję abyś nie "obserwowała “tych byle jakich” a zaczęła oglądać Comedy Central! Ja tak robię od 19-go lipca i nie mam problemów. Szlag mnie nie trafia, żółć nie zalewa a i lepiej zaczęłam gotować :slight_smile:

2 polubienia

oglac mam co, i czytac jeszcze tez.
wlasnie pol nocy zarwalam na nowa ksiazke Siembiedy - az sie apka wkurzyla i zaproponowala chwile odpoczynku dla oczu.

2 polubienia

w tym linku nie ma. podawali ze dwa dni temu, ze szykuja sie na superministerstwo, którego szefem zostalby Glinski.
co do Twojej opinii o tym panu to ją podzielam.

1 polubienie

A ja kurdek za miesiąc mam lecieć do Syna (Francja) - obserwuj Koleżanko i daj znać czy mogę:) Bilet już kupiłam :frowning:

oj nie wiem, ja za Pirenejami w Hiszpanii - na razie Francja z tego co wiem jakichs specjalnych zakazow nie ma - tylko zaleca sie nie podrozowac do Katalonii - ale sie nie dziwie. Te kwadratowe glowy maja u siebie ponad polowe zachorowan i wtornych ognisk covid jakie sa w Hiszpanii.

1 polubienie

Syn mieszka w takiej części Francji, że muszę “wylądować” w Szwajcarii. Najwyżej stracę tych parę “zetów”. Starszy syn jest akurat w “kwarantannie”. Mam dość!

2 polubienia

wcale Ci sie nie dziwie. w tej chwili sytuacja zmienia sie z dnia na dzien, juz w sumie to nie wiadomo czy w ogole cos planowac?
najgorzej to jak sie politycy za epidemiologie wezma. gorzej niz za kodeks drogowy.

2 polubienia