Dlaczego akurat bociany?

Nie żeby coś…ale arinkao kiedyś relacjonowała z bocianego gniazda wyklucie się malutkich bocianków… tzn. dała linka by to monitorować… ktoś to pamięta?

4 polubienia

http://www.bocianyonline.pl/kamery.html

2 polubienia

@humoreska, kilka razy zauważyłam, że masz bardzo dobrą pamięć.

3 polubienia

To nie jest tak ewa jak myślisz, czasami coś mi po prostu utkwi w pamięci mocno, szkoda że wylatuje z niej to, co naprawdę ważne…wiedza ;/ itp… pamiętam ze starego serwisu pytanie Antykwy o kurtce- zadał pytanie jaką kupić czym się kierować przy zakupie , pamiętam, bo się w tych pytaniach udzielałam… polecałam mu z “wenylatorkami” pod pachami… :smiley:

4 polubienia

Ja też mam coś takiego dobrego. Jak się to nazywa? Kurde, poczekaj. To takie dobre co mam nazywa się. Hmmm. O, już wiem. Pamięć! :rofl:

4 polubienia

No jak gęś mogłaby dzieciaka w beciku przytargać? Za niska jest. Waliłaby dzieckiem o glebę i obijałaby je :thinking: :grin:

3 polubienia

Ale w plecaku na pleckach, pośród szumnych skrzydełek da się towar cało dostarczyć, szybciej i taniej niż kurierem, bez zbędnego dodatkowego opakowania prócz pieluszki

2 polubienia

To się nazywa alcchajmer czy jakoś tak

1 polubienie

Taki jesteś pomysłowy? To może zatrudnić wszystkie ptaszyny? Przestaniemy narzekać na zbyt mały przyrost beneficjentów 500+ :blush:

2 polubienia

Zatrudnić tylko te większe niż moja córka niemowlak, nie mieściła się w beciku, syn znowu odwrotnie - można by 2 naraz zawinąć, teraz to jest odwrotnie - ona niska a on wysoki, wnuczki to dziwne są, najmłodsza dorównuje tej starszej o 3 lata

2 polubienia

Dzieciaki rosna tak fazami. Może za chwilę najstarsza śmignie a najmłodsza “postoi” :wink:

3 polubienia

Co wy o tych bocianach? Ja też mam dobrą pamięć i pamiętam, że od dziecka mnie uświadamiano że znaleziony zostałem w kapuście.

5 polubień

w towarzystwie pijanego zajaca rozrabiaki? :wink:

2 polubienia

To chyba jesteś moim bliźniakiem, bo ja też w kapuście. :joy: Już tu kiedyś pisałam, że będąc niedużą dziewczynką (no też kiedyś byłam) szukałam na działce w kapuście, bo chciałam sobie jakiegoś malutkiego dzidziusia znaleźć. Co ja się wtedy biedna naszukałam… :worried:

5 polubień

Teraz to nawet ubrania starszej na młodszą pasują, gorzej z bucikami, starsza to chudzinka a młodsza pyzata :thinking:

2 polubienia

Mnie urodzili w pracy na polu przy ziemniakach, potem nosili w koszu na ziemniaki, tak przypadło, pamiętać nie musiałem, zdjęcie czarnobiałe mi pokazali, babcia z dziadkiem mówili że jestem stonka

2 polubienia

Słuszna uwaga!

2 polubienia

Droga @humoreska, więc to Ty mi tych rad udzielałaś? Przyznam że zdążyłem zapomnieć.
Kurtkę jakąś kupiłem, zadowolony nie jestem, wentylatorków nie ma. Do dziś nie mam porządnej letniej, przewiewnej kurteczki. A wybredny wcale nie jestem. image

2 polubienia

Drogi @Antykwa- to był temat, który ciągnął się nawet przez 2-3 wieczory. Dużo osób się wypowiadało, pewnie posłuchałeś nie tych rad co trzeba… moje rady stety - niestety ale były “drogimi” radami.

Też nie mam porządnej… w zasadzie letniej to chyba nawet wcale nie mam… mam uniwersalną kamizelkę z kapturem odpinanym…

: (

3 polubienia

Twoja wypowiedź i autorytet @joko to gwarancja że nasza prawda jest lepsza od ich prawdy. Miło mi też że ujawnił się mój bliźniak (właściwie -czka) o którym nie miałem pojęcia.
Helou bliźniaczko. image

3 polubienia