Dlaczego dziewczynie tak trudno znaleźć chłopaka, który byłby ładny, wrażliwy, romantyczny, znający się na modzie i kosmetykach, zamykającego klapę sedesową?

Śliny mnie pociekły.

Totez posiadam trzy koty,czasem nawet szczura mi przyniosa,pewnie w prezencie,bo pod nogi mi klada i ocieraja sie o mnie)))

3 polubienia

To pieczyste z kangura? :crazy_face:

Wiesz co myślę,że gdy dziewczyny szukają TAKIEGO SWOJEGO IDEAŁU to powinny zwrócić się do jakiegoś konstruktora -producenta robotów ludzkich.
Naogląda się taka BIDULA i naczyta różnych zmyślonych historii i potem szuka i szuka bez końca…:wink:
JA LUBIĘ BRZYDALI…hahahah-bo wtedy od razu czuję się NAJPIĘKNIEJSZA hahahah:wink:

2 polubienia

Baaa baaaaraaan. Ale dzięki za przypomnienie! Dawno nie mieliśmy kangura, a mój prywatny masterchef swietnie go przygotowuje!

2 polubienia

Smacznego,apetycznie wyglada)))

1 polubienie

Mój koci młodzianek zaliczył już dwie myszki. Gdy jest w terenie, to tylko się czai, rozgląda i nasłuchuje. Szczególnie ptaszki go interesują. Jednego wróbelka już prawie miał.

1 polubienie

Nie ma co, mój masterchef wie co robi :slight_smile:

2 polubienia

Dziękuję, jest pyszne :slight_smile:

2 polubienia

Powiedz mu,zeby z wrobelkami dal sobie spokoj,bo moze nie przezyc,takiego pierzastego posilku.

1 polubienie

Tak tez przypuszczam,na sam widok,slinka cieknie)))

1 polubienie

Koty domowe nie zawsze zjadaja to co upolowaly, czesciej probuja tym nakarmic Duzych, przynoszac lupy do domu.

2 polubienia

Wladnie,chyba mnie chca dokarmiac.
A same miesko z puszki wcinaja,az sie kurzy))

3 polubienia

Sprobuj jeszcze dobrej (niemarketowej) suchej karmy, w goracym klimacie ma zalete, ze moze postac i sie nie zepsuje tak szybko. Tylko trzeba pamietac, zeby mialy staly dostęp do swiezej wody.

1 polubienie

On te myszy zamęczył. Tak długo się z jedną i drugą zabawiał, aż przestały się ruszać. Jeść ich nie chciał, usunąłem zwłoki. Ale surową wieprzowinkę, to i owszem, zwłaszcza to tłuste. Gdy robiłem gulasz, to szaleniec na stół wskakiwał. A jak go oddalałem, to wracał i miauczał, żeby mu dać. Podobnie jest z rybą. Bardzo lubi mleko, to mu takie kocie ze sklepu kupuję.

2 polubienia

Wolowiny nie chce? Moja tak szalala jak obieralam gotowane krewetki.

1 polubienie

O wołowinę nawet nie pytaj. Z sierści mnie wyskakiwał, jak kroiłem kiedyś.

1 polubienie

Moje zwierzatka karmie miesem z puszek,gdy sie koncza puszki,dzwonie do sklepu i mi chlopak przywozi.
Nie ma problemu.
Dodatkowo dostaja mleko,bialy ser i gdzie sie myszy chwyca)))

1 polubienie

Koty myszów nie spożywają. Zadowalają się polowaniem. Mój Jinks też ma dobrobyt jedzeniowy.

2 polubienia

Mam dylemat odnośnie mojej osoby. Kiedyś kolega gey próbował wpakować się nocą do mego łóżka, spotkał się z bardzo stanowczą, wręcz wulgarną odmową. Z kolei innym razem dwie lesbijki bez najmniejszych problemów spędziły ze mną ze mną całą noc w jednym łóżku.
Więc jak to ze mną jest? Jestem homofobem, czy nie? :wink:

3 polubienia