Dlaczego dziewczynie tak trudno znaleźć chłopaka, który byłby ładny, wrażliwy, romantyczny, znający się na modzie i kosmetykach, zamykającego klapę sedesową?

W koncu nie po to je wziolem do domu,bymusialy same dbav o wyzywienie.
Miche maja pewna ,wodopoj,i miejsce do spania.
No i ogrod do brykamia i polowania,to z tamtad mi znosza lupy)))

2 polubienia

Wbrew obiegowej opinii najedzony kot jest lowniejszy od glodnego. :smile:

Nie jesteś. Z jednym gejem miałem podobnie. Stracił dwie górne jedynki. A mimo to, nie uważam się za homofoba.

2 polubienia

Ty brutalu!!:grin:

2 polubienia

Mowisz, ze glaskanie to juz sobie same na Duzym wymusza?

1 polubienie

Biedaczku!Ale pech Cię prześladuje…
/jak nie gej to lesbijki…/
Twoja homofobia to Twój problem-nie chwal się tym -to dzisiaj niemile widziane w mediach…

1 polubienie

Brawo ty!!!

1 polubienie

W tymsa wszystkie mistrzami))

1 polubienie

Hahaha :grin: nie szukajmy ideałów bo one są nudne… :rofl:

2 polubienia

O matulu jedyna… dobrze , ze jestem kobietą i problem mnie nie dotyczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

W to, żeś kobietą, nie wątpiłem nigdy. :grinning:

1 polubienie

@birbant kto takie pierdoły wymyślił z ładnymi i wrażliwymi facetami ?
Że niby jak ? Idę z tym wrażliwym , znający się na kosmetykach facetem ulicą , napada na nas kilku dresiarzy a ja go własną piersią zasłaniam? Meble mi przywiozą i ja to na plecy wezmę i wio na 4 piętro bo mój ukochany płacze oglądając niewolnicę Isaurę? Mam chować resztki żelu do włosów ? A nieee tego nie muszę chować :rofl::rofl:
Facet musi mieć coś z diabła , rozrabiaki , jeśli nam się trafi taki picuś glancuś , my kobiety zamieniamy się w babochłopa.

3 polubienia

I o to chodzi, choć skrajne feministki widzą to inaczej. Ale nam o skrajności nie chodzi, tylko o zwykłe życie.

Co do tego zasłaniania, to, mocno podejrzewam, że warunki u Ciebie są. :kissing_closed_eyes:

A moja chrzestna mawiała o mnie, że byłbym taki picuś glancuś, żebym tak nie rozrabiał. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Tak , to prawda , "płuca " mam dorodne :rofl: w nosie mam co myslą feministki , mimo iż jestem zaradna i chetnie uczę sie nowych rzeczy , to nie obnoszę sie z tym , podoba mi się bycie kobietą .

2 polubienia

Bo skoro to zakwalifikowano jako FOBIĘ …
Cały ten CYRK zaczyna mnie śmieszyć-nie interesuje mnie kto kogo kocha i z kim prowadzi wspólne gospodarstwo,ale dopuszczam myśl,że ktoś inny może mieć inne zdanie na te tematy i będzie nieugięty na inne możliwości .
To jest dylemat- jak dzisiaj powinno się wychowywać dzieci?

3 polubienia

Malo, ze prezent, to wielkie wyroznienie!!! :slight_smile:

1 polubienie

A czy lesbijki tez Cie do czegos namawialy???

1 polubienie

Nie, Nigdy nie miałem takiego przypadku. Zresztą seks .lesbijski mnie nie rajcuje, jest dla mnie neutralny. Natomiast z dwoma na raz hetero kobietami, kilka razy miałem okolicznośc.

1 polubienie

Chyba po pierwsze: spokojnie… :slight_smile:

Ooo :astonished: