Dlaczego faceci są tacy beznadziejni w łóżku?

@harmonik Czy te punkty dożywiania to dla tych prawdziwych mężczyzn czy tych koni przy dorożkach. Pogubiłam się w czasoprzestrzeni…

3 polubienia

Mój mąż zrobi w domu wszytko. Nawet coś uszyje jeśli jest taka potrzeba. Wymaga za to nienagannego porządku w chacie. Coś za coś…

2 polubienia

Humoresko -wbrew pozorom zdarzają się jeszcze ci prawdziwi. Coś o tym wiem :wink:

5 polubień

To prawie jak ja, z tym że będąc z lekka bałaganiarzem, wyrozumiale podchodzę do kwestii porządku. :sweat_smile:

1 polubienie

@czarny_rycerz Jestem wyluzowaną bałaganiarą, mój mąż za to jest mega uporządkowany. Zrobiłam bardzo duże postępy jeśli chodzi o porządek, ale jemu nadal mało. Czasem bywa gorąco🙃

1 polubienie

@harmonik Skarpetki cerowało się jeszcze w latach 90-tych XX wieku. Służył do tego specjalny grzybek. Wtedy jednak skarpetki były bardziej wytrzymałe…

1 polubienie

Toż to jakaś tyrania porządku i dyktatura ładu. :joy:

2 polubienia

Tak mój mąż to porządkowy terrorysta! Nie wiadomo czy :crazy_face: czy :cry:

1 polubienie

I przez czas małżeństwa nie daje się przeciągnąć na naszą ciemną stronę mocy? Twardziel. :sunglasses:

Nie martw się! :smile:

@czarny_rycerz Nasza strona to przecież jasna strona mocy! Jasna strona życia! Że też się jeszcze nie nawrócił!

2 polubienia

Co racja, to racja!!! :wink:

:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To ty ze mną nie byłaś :sunglasses:

Faceci? A tacy jeszcze istnieją? Ja widzę same cioty. Dzielą sie one na 2 grupy:

  1. Pedalskie pizdy w rurkach mające prestiżowe smartfony
  2. Latino koksy na białkowo-wegańskich dietach dbający o formę, ciało i aktywność.

@czarny_rycerz SAMO SEDNO!!! Jeeeeees Maaaaster!!! 3d9c3220a9c0bfab4f6af53229b29a8a

2 polubienia

@Devil A hipsterzy, i intelektualiści, społecznicy, aktywiści i menele?

Seksmisje Wasc widzial ?
Misja zostala

Jeszcze są nerdy
Ale te pija do laptopa

1 polubienie

Do meneli nic nie mam :wink:

1 polubienie

Jakie kobiety, tacy mężczyźni, i odwrotnie :grin:

4 polubienia