Dlaczego faceci są tacy beznadziejni w łóżku?

Zawsze mi się wydawało, że w polityce UE chodzi o tolerancję, a nie o propagowanie homoseksualizmu, ale może coś źle zrozumiałem :thinking:

1 polubienie

Szumowiny?

1 polubienie

Masz rację, źle zrozumiałeś. :crazy_face:

2 polubienia

42 odpowiedzi… łoł
zabieram się za czytanie…
co spłodziliście… w swej obronie
faceci haha :smiley:

To go odanuluj bo można…

tam mam kowida19 a hahaha hahaha

Serdecznie współczuję, że nie trafiłaś :wink:

1 polubienie

ten sie smieje co sie smieje ostatni @humoreska
kiedys we framuge sie nie zamieścisz

Beznadziejność może polegać na zbyt małym doświadczeniu. Jak się odpowiednio przebiera w tych facetach co coś się znajdzie sensownego :joy:

3 polubienia

„Prawdziwi faceci” wcale nie wyginęli - są już po prostu zajęci a Tobie trafiły się modele drugiego sortu :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Tyś pewnie trafił, boś taki szczęśliwy :smiley:

Ja się z niczego nie śmieje…
we framugę? we framugę zawsze trafię… gorzej z przejściem przez obie kochaniutka. Choć to mi nie grozi, że ugrzęzne…Błędne wyobrażenie o mnie masz jako o grubasie… niektórzy mogą jeść i jeść i nic im nie grozi… żadna otyłość. Ja do takich osób należę.

1 polubienie

Zazdraszczam… :sob:

1 polubienie

Tak tylko że to przebieranie trzeba wcześniej zacząć, bo potem przez jakiś czas brakuje… :smiley: ( do momentu cudzego rozwodu albo odbicia samca…:P).

Im człek starszy, tym ma mniejsze szanse…? na lepszy kąsek? hmmm no nie wiem, nie wiem, ja nawet nie szukam…

2 polubienia

W moim przypadku to nawet nie drugi, ale trzeci już sort… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A tu takie kwiatki: https://szczerydobolu.pl/kobiece-wymagania/

Ja myślę że takich do skarpetek już nie ma i Ty pewnie też tego nie uprawiasz. Dzisiejsze skarpety są w zasadzie dwufunkcyjne: założyć i zaraz wyrzucić.

2 polubienia

Nie, nie trafiłem na faceta beznadziejnego w łóżku :wink:
Mam inne zainteresowania. :wink:

3 polubienia

Niektórzy nadziejni faceci chowają się może w domach, nie imprezują i ciężko znaleźć :wink:
Hmm… można znaleźć starszego troszkę pana, :sunglasses: już bardziej ogarniętego, bo taki ma już wyrobione priorytety.

Co do łóżka…no do tego trzeba dwojga. Nie radzi se, to mu delikatnie podpowiedz/ pomóż… musi się Ciebie nauczyć… :woman_shrugging::grin:

Z drugiej strony patrząc na młodzież… jak się patrzy, to faktycznie babochłopcy rosną… pewnie przez kreowanie takich przez media , no i dojrzewanie bez ojca, albo ciepłą kluche… chyba…:sunglasses:

3 polubienia

@Julia I nie można się zniechęcać jeśli 10 pod rząd okaże się beznadziejnych?:thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye: Hmmm po 10 pod rząd trzeba się już chyba przyjrzeć sobie dlaczego się takich wybiera przyciąga… :thinking:

1 polubienie