Dlaczego kobieta potrzebuje tylu ubrań a nauczycielki dostają kwiaty zamiast nich

Na fali newsów o prezentach dla nauczycieli na koniec roku przyszło mi do głowy refleksja, bo odkryłam chyba ukrytą prawdę. Nauczycielki przecież nie mają tylu grobów, żeby te wszystkie kwiaty tam zanieść. Czyli może one je dostają za to, że dożyły tego końca roku, ale nie wiadomo, czy zaraz potem nie padną :thinking:
To by się zgadzało, bo na pogrzebie jest dużo kwiatów.

Zastanawia mnie też ta głupota z tymi drogimi podarkami: bony na biżuterię, SPA. Kto to dostaje, nie wstydzi się przyjąć i jeszcze jaki rodzaj rodziców to kupuje?

4 polubienia

Wolalabys zamiast kwiatka? :wink:

4 polubienia

Najgorsze, że nawet nie ma jak tego sprzedać, bo zrobienie zdjęć i opisu nie warte jest chyba sprawy.

1 polubienie

Bo alkoholu dawać nie wypada.

2 polubienia

Nawet nie trzeba, bo pewnie i tak połowa na uspokajaczach dociągnęła.

2 polubienia

Eee? Tez wezmą.
Kolezanka belferka miała barek zaopatrzony :wink:
Teraz jest na emeryturze, to nie wiem

3 polubienia

Patologia :frowning:

Bo ja wiem? Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda…

2 polubienia

Moim zdaniem te orezenty są zbedne i hak bajbardzuej krępujące. W zeriwce syna mojej koleżanki rodzice wpadli na dovry pomysł. Kazde dziecko narysowało obrazek a oni dalu to do edycji - taka foto książka. Plus jakieś uzdjecia w tym. To mila pamiątka.

4 polubienia

O tej bieliźnie to już rok temu było na wp.

3 polubienia

Gdzies mi to kiedys mignelo. A ze pasowalo do tematu to wyszukałam.

4 polubienia

Powietrze stoi. Znaczy nowe ciuchy zawsze się przydadzą, bo przecież jednej bluzki się nie pierze albo 1 spodni a jak brudas chodzić to też nie…

2 polubienia

Wolalabys aby uczniowie Cię ubierali?

2 polubienia

Wystarczy, że nie będą rozbierali ani zakładali kosza na głowę.

4 polubienia

Jakbym mial bombelka to bym jego nauczycielce dobra kawe kupil albo czekoladki

2 polubienia

Albo bon na zakupy

W całej mojej karierze nie dostałam niczego drogiego. Raz na koniec 8 klasy - miałam ich od UWAGA: zerówki do 8 klasy, czyli 9 lat - dostałam piękny album z podpisami wszystkich uczniów. Innym razem ósmoklasiści zafundowali mi olbrzymiego różowego słonia. Dlaczego? Powód był! Bardzo mile wspominam :slight_smile:

5 polubień

Piszesz tak, żeby nam nie było przykro czy żebyśmy Cię nie przestali lubić :face_with_peeking_eye: ? …no dobra, wierzę :slight_smile:

2 polubienia

Jak gdzieś wspominałam, moja gmina nie jest bogata, ludzie więc też nie mają za dużo kasy. Może gdyby mieli… :slight_smile:

4 polubienia