Dlaczego kobieta potrzebuje tylu ubrań a nauczycielki dostają kwiaty zamiast nich

Jak dla mnie, to miód chyba za karę :frowning: Nie lubię miodu i mięty. Ale jeśli wywiad donosi, że pani Jola lubi miód, to dlaczego nie? Zamiast czekolady :slight_smile:

3 polubienia

Albo zestaw roznosmakowych herbat zamiast kawy.

1 polubienie

z resztkami robali :nauseated_face:

1 polubienie

Proteina to proteina

4 polubienia

Hm… tylko czarna herbata!

3 polubienia

Ja ostatnio zielona z imbirem. Dobrze schlodzona na upaly lepsza od lemoniady.

1 polubienie

Imbir? Nie. Może i dobra, wierzę, ale nie dla mnie.

1 polubienie

Bywa niezła.Zresztą wszedzie tam gdzie jest brudna woda a ja nie mam czajnika z filtrem,coraz częsciej popijam herbaty owocowe albo dodaje cytryny.

2 polubienia

Herbata, zwlaszcza czarna ma swoje wymagania.
Polecam też zieloną z mandarynką
image

1 polubienie

Nie.Dwie odpadają całkowicie.To zielona i roibos.

1 polubienie

Wróć. Zapomniałam, że nauczycielki to się właśnie stroją, bo nie każda jest idiotką kupującą narzędzie do pracy za swoje.

U mnie odpadaja roiboos, bo to parzone siano, yerba mate i herbata biała.
Z dodatków hibiskus (kwiat piekny i niesmaczny).
Chińska jasminowa (nie jest czarna ani tez zielona) od czasu do czasu.

1 polubienie

Biała kiedyś przełnąłem ale yerba mate to chyba jak roibos…Albo mylę.Ale to takze nie dla mnie.

1 polubienie

Yerba to w konsystencji nieco podobna do tradycyjnej japonskiej (tej uzywanej do ceremonii) i musi byc w tradycyjnym naczyniu, koniecznie z rurką do picia.

Sa tez rozne wariacje na ten temat - ale wszystkie pękate i zwężające się ku górze, materiał dowolny, szkło, ceramika, metal.

1 polubienie

U mnie czarna i zielona nie wskazana. Wchodzi w reakcję z lekiem, eliminując go całkowicie z organizmu - skutek to organizm przyjęty lek odrzuca do całkowitego wydalenia. W szpitalu miałem zakaz, pomimo że była cherbata i zbożówka na oddziale

wy o robakach a ja mam metodę: FIFO - pierwsze weszło, pierwsze wyszło. Zanim odbiorę to odeśle (to, co kupione poprzednio).

Ach te TRADYCJE…
Z wieku na wiek ,z pokolenia na pokolenie…czyli NIC SIĘ NIE ZMIENIA…
image
:wink:

7 polubień

Jak by była bogata dostała byś… pozew za złe oceny. Biedni ludzie są bardziej szczerzy i uczciwi.

1 polubienie

Yerba raczej w roślinnej tykwie. Mam taką do picia i rurkę z bambusa.

1 polubienie

Nie zawsze.
Sa tacy, ktorzy uwazaja, ze im sie należy.

1 polubienie