Dlaczego kobieta potrzebuje tylu ubrań a nauczycielki dostają kwiaty zamiast nich

To nie biedni.

Mogę cię spytać o coś? Ile par spodni/sukienek i ile Koszulek /bluzek zamówiłaś w ostatnim roku?

Biedni tez tacy są.
Wszystkich winia, za to że niczego nie maja.
A poratujesz to zniszcza.
Takie - dasz palec, zerżrą rękę i zrobią awanturę, ze deseru nie ma.

2 polubienia

Okonek niech on się odstosunkuje, bo ja muszę odesłać, bo nie mogę odebrać. :grimacing:

Ja nie mam, nie lubie. ale wszyscy znajomi z Ameryki Poludniowej uzywali metalowych, rzadko kamionki, ale tez z metalowa rurką

Tak miałem podobno srebrną ale kiedyś chyba z śmiecmi wywaliłem.

Srebro tam tanie, choc fatalnej proby, to znaczy prawie żadnej. Możliwe, ze srebrna byla.
Zresztą poza Chińczykami (ale to wynika z historii ich pieniadza) metal ten od dawna specjalnie nie jest ceniony.

1 polubienie

Yerba mi nie smakuje jakoś specjalnie

Paskudztwo … :stuck_out_tongue_closed_eyes::face_vomiting:

2 polubienia

I dość drogie.

Nawet nie wiem. Nigdy nie kupowalam, pare razy mnie poczestowali.
Ale guarany tez nie lubie. Jakos tamtejsze smaki roslin zawierajacych stymulatory kofeinopodobne mi nie odpowiadają.

1 polubienie

Yerba nie zawiera kofeiny.

Sorki zawiera ale innąniż kawa

Dlatego pisze kofeinopodobne. Guarana zawiera.

to codeina w czystej postaci. i serce może nie wytrzymać

Nie wiem co jest, bo tych substancji jest duzo. A nie wiem ile tej kodeiny trzeba przyswoić żeby serce padło? Kiedys dzieciakom zapisywali np. przy kokluszu w syropie czy tabletkach i jakoś nie bylo problemu
Nie mowiac o tym, ze długo nawet heroina była uważana za lek.
Niestety wiekszosc z tych substancji ma paskudne skutki uboczne - uzalezniaja, a zbyt dlugie stosowanie niszczy uklad nerwowy
Mialam sytuacje, ze osoba, ktora nigdy w zyciu nie pila herbaty po wypiciu kubka mocnej, czarnej wpadla w stan bliski panice. A kawe to trzy filizanki espresso dziennie.
Ja po takiej kawie, jednej, to bym pewnie z poltorej doby nie spała :wink:

2 polubienia

Ja po kawie śpię 2 dni

Różne sa reakcje.
Wlasnie uslyszalam w dzienniku, ze w Hiszpanii marihuana stosowana w celach medycznych bedzie legalna
Dla mnie poza walorami dekoracyjnymi wartosci nie ma, a dym ze skręta smierdzi…

1 polubienie

Ze złych ocen i tak muszę się spowiadać rodzicom. A z tych na półrocze, to wręcz trzeba pisać: dlaczego takie złe?, co NAUCZYCIEL zrobił, żeby uczeń się nauczył? jak go zachęcił? jakie widzi rozwiązanie problemu :frowning: Papierologia kwitnie.

5 polubień

Tylko patrzeć jak morderców wypuszcza z więzień bo społeczeństwo nic dla nich nie zrobiło by byli przyzwoici :exploding_head:
Jak czytam coś takiego i to na poziomie szkoły to mnie szlag trafia do tego stopnia ze najlepszy humor czy nastrój,ulatuje w sekundę :face_with_raised_eyebrow:

6 polubień