Dlaczego kobieta to słaba płeć?

Znam wiele silnych kobiet. Fizycznie i intelektualnie.

Jedna mi kiedyś nawet z liścia dała bo po pijaku byłem niemiły w klubie.

Ja mam wiele koleżanek XD których się boję…

1 polubienie

Ja też takiej jednej się boję. Jest bardzo duża, gruba i zapewne potrafi walnąć. Toto podobno ma od tarczycy.

1 polubienie

To slogan, stereotyp, bzdura. To, że ogólnie są słabsze od mężczyzn fizycznie, nie ma znaczenia. Nie muszą dźwigać worków.

5 polubień

Zawsze rozwala mnie określenie duża kobieta XD to tak jakby powiedzieć kulturalnie że jest spasiona i ma wygląd faceta :rofl:

Ta serio jest maszyną. Nie chciałbyś oberwać.

Koleżanka z drużyny mojej córki, piłkarka ręczna, jednem sierpem powaliła faceta twojego wzrostu, bo niestosownie się zachował. Stałem obok.

2 polubienia

Ja bym sie nie dał :stuck_out_tongue:
Ochraniacz na jaja noszę.

Zakładałem go ze 200 razy. ale w innych okolicznościach. Ochraniacz na zęby też. Kasków wtedy jeszcze nie było.

1 polubienie

Kobiety są średnio mniej inteligentne, średnio niższe i średnio słabsze fizycznie od mężczyzn.

2 polubienia

A twoja odpowiedź jest średnio inteligentna.

3 polubienia

Jest to przecież naukowo udowodnione, że kobiety są chociażby mniej inteligentne od mężczyzn. Należy też podkreślić, że kobiety są bardziej średnie od mężczyzny.
Wśród mężczyzn jest więcej geniuszy, ale i więcej idiotów.
Jest więcej świętych, ale i więcej morderców.
Jest więcej pracoholikow, ale i więcej nierobow. Można tak wymieniać i wymieniać. Kobiety są bardziej średnie i to są fakty pisane w podręcznikach

1 polubienie

Nie znasz pojecia “średnia”. Nie ma “średniej” kobiety… Nie wiem skąd to oburzenie, można napisać, że mężczyźni mają średnio gorszą pamięć od kobiet i co, obraża to kogoś?

A co, jeżeli napisze, że kobiety są ŚREDNIO niższe od mężczyzn? Też napiszesz, że to nieprawda?

Powtarzasz jak mantrę niejakiego Korwina, co dziwnym nie jest, bo jego zwolenników nie stać na samodzielne myślenie,

1 polubienie

Ale to jest prawda po prostu.

1 polubienie

Najlepiej obrażać, niż podać jakieś konkretne argumenty zaprzeczające tej tezie. Jak widać oglupianie społeczeństwa poprzez poprawność polityczna, działa

Kobiety są delikatniejsze.

1 polubienie

Średnio delikatniejsze

Kobiety mają silniejszą psychikę , tej wersji uparcie będę się trzymać.

1 polubienie