Dlaczego ludzie po wystawieniu negatywnej opinii w necie dostają bólu dupy?

jakaś wkurfiona pisda do mnie non stop dzwoni po wystawieniu opinii w necie… Liczycie się z tym, że każdy wasz krok jest oceniany? - wy przedsiębiorcy, politycy, sprzedawczyki… Liczycie się z tym że każdy ma prawo do własnego zdania i do własnej oceny…

3 polubienia

Zależy jak oceniono, na jakiej podstawie i w jakiej formie. Jest wszak rodo i coś takiego jak pomówienie.

Napisane jest w opinni coś w stylu…" przyszłem po usługę X, nie zainteresowano się mną wcale, musiałem isć w inne miejsce i ponownie innemu zapłacić"

1 polubienie

A tak było?

1 polubienie

No tak.

A skąd wie że ty to ty?

I skąd ma mój numer?:smiley: Wie że to ja po innych opiniach w necie… są skorelowane .wie bo to prawda, bo tak się zachował .

1 polubienie

Przede wszystkim nie komentuj pod swoim nazwiskiem. Tak się pogrążysz. Nigdzie nie podawaj numeru.

2 polubienia

Nie komentuje nazwiskiem nigdzie.

1 polubienie

To skąd wie że ty to ty?
Tylko ty korzystasz z usług tej osoby?

Opisałam sytuację jasno i klarownie skojarzył ją po prostu ze mną, bo tak się zachował UNIKATOWO, skołował mój numer od koleżanki obok… poza tym jak pisałam… wystawiłam trzy opinie innym osobom które są widoczne dla niego też więc po tych innych opiniach ma 100 % pewności.

1 polubienie

Opinie na necie niewiele dają. Jeśli chcesz kogoś udupic to zbierz dowody i uderz w instytucję nadzorującą. Ale musisz mieć twarde dowody.

1 polubienie

Ale to nei jest udupienie - nie mam celu z udupieniem lekki komentarz o lekkiej treści ale negatywny.

1 polubienie

Oczywiście niewiele dają ale jak ktoś dostaje nagle nie?spodziewanie jedną negatywną to dostaje ólu dupy widocznie…

1 polubienie

Daruj sobie takie rzeczy. Głową muru nie przebijesz. To polska. Podejście systemowe i rutynowe. Nie masz hajsu? Jesteś nikim. Nie masz znajomości? Jesteś nikim.

1 polubienie

Korzystaj z usług sprawdzonych ludzi.

1 polubienie

Ciężko o to.

Pytaj znajomych, szukaj w internecie, na FB. No i szykuj grube koperty. Nic tak nie dodaje profesjonalizmu i podejścia jak porządną łapówka.

Zwłaszcza mecenasom trza koperty dawać… bo za urzędowe honoraria to nawet palcem ni kiwną…

1 polubienie

Zawsze tak było. I tak będzie. Kapitalizm. Wolny rynek

1 polubienie