Dlaczego ludzie po wystawieniu negatywnej opinii w necie dostają bólu dupy?

A potem ból dupy gdy się coś zaistniałego opisze w internecie …

1 polubienie

Każda negatywna opinia, to utrata nowych klientów.

2 polubienia

Tak… dlatego się tak wkurza. Ale ma 8 pozytywnych a jedna negatywną. jedna na dole nie widać.

2 polubienia

Może startuje do certyfikatu
Firma Godna Zaufania?

2 polubienia

Każdy ma prawo do swojej opinii i ma prawo wystawić „ocenę” odnośnie usługi czy produktu…natomiast osoba oceniana publicznie, oprócz tego że może czuć się osobiscie dotknięta to ponosi wymierne konsekwencje finansowe - każda negatywna opinia to potencjalnie zmniejszona liczba klientów wiec na koniec miesiąca może się okazać, tym bardziej w obecnych czasach, że biznes przynosi straty i będzie trzeba go zamknąć. Za każdym takim przedsiębiorcą stoi jego rodzina która czeka na pieniążki jakie on zarabia i przynosi do domu. Jeśli Twoja opinia była rzetelna - trudno, mądry człowiek wyciągnie z niej wnioski i naprawi błędy jakie popełnia- głupi nie nauczy się niczego i tego nie ma co żałować

3 polubienia

Nie możesz zwyczajnie zablokować numeru? Albo zrobić ogólną blokadę na nieznane numery? A ten ktoś chce Cię nakłonić do usunięcia opini czy jak?

2 polubienia

Jako klient masz prawo do swej opinii gdy usługa nie była pomyślnie załatwiona przez kogoś, kto jednak musi się dostosować do regulaminu który sam sobie ustalił w transakcjach np. sprzedam / kupię itd. Sprzedający musi się liczyć że może być negatywna opinia, i w jego gęsti jest by to się nie pojawiło częściej - traci swą wiarygodność, uczciwość, zaufanie itd w oczach swych przyszłych klientów. To jest prawo biznesu

Wysłał bym e-mail lub SMS zwrotny że sobie nie życzysz by ten biznes do ciebie wydzwaniał
Skoro on nie rozumie że problem jest po jego stronie to jego problem i tyle. Skoro ten biznes ma swą stronę, to jej administrator może usunąć niewygodne dla niego opinie. Skoro cię sumienie nie gryzie to się nie przejmuj i opinii nie zmieniaj, numer najlepiej zablokować lub do czarnej listy dodać

1 polubienie

Najwyrażniej do zmiany lub sprostowania tej opinii, którą on uznał za surową złą

Na przyszłość rada - przed kolejną decyzją np zakupu dowolnej rzeczy w sieci poczytać opinie, potem zdecydować, lub ustalić na maila, SMS itp. o szczegóły np. zakupu ważne dla ciebie

Mam taką ogólną blokadę zatem widzę kto dzwonił. Nie iwme czego chce jest jakiś sms tez ale nie czytałam. Wzywa do kontaktu chyba z sobą… ja nie widzę potrzeby. Nie wiem, raz mnie straszył sądem… Bo to druga opinia. Jedna została skasowana przez jakiś portal, albo skasował on sam konto z tej strony więc opinia znikła.

2 polubienia

Za co tak naskakujesz na biednego chłopa?

Nieprawda, potrafią zmusić firmę do zmiany nazwy lub nawet bankructwa… :stuck_out_tongue:

Biedny? ja musze teraz “upokarzać się” i przejśc pewną procedurę za niemałe pieniądze. potem za kolejne pieniadze zacząć coś robić z tym czymś…podczas gdy mogłam mieć to za free…

1 polubienie

Jeśli spartolił sprawę, jedź po nim ile wlezie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

widzę przeczytałaś to wymazałam…efka :smiley:

1 polubienie

A co? Nietykalny?

1 polubienie

Ewuniu, jak coś :joy:

1 polubienie

Napisałam prawdę, ból dupki ściska, znajomi mu powystawiali opinie… widać … tekst w stylu typu “ok jadę już” na jego stronie…i buźka uśmiechnięta kogoś… aż się tego czytać nie chce…

1 polubienie

To zmień nick:D ewuniu… tez mi się efka nie podoba :smiley:

1 polubienie