Dlaczego ludzie po wystawieniu negatywnej opinii w necie dostają bólu dupy?

Takie są skutki zakładania konta, po wypiciu wódki :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A konta kasujesz gdy jesteś na glodzie?:smiley: ewuniu?:smiley: dawno nie skasowałaś nie żeby coś…

1 polubienie

Można tak powiedzieć. Odwyk to głód :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Zmusić do bankructwa? :thinking: :wink:

Kiedyś myślałem, że tylko młodzież za “lajka” da się pochlastać, aż odkryłem na starym pytamy, że jeden gość za minusa wrzucał minusującego na CL. Chyba też miał tę przypadłość…

1 polubienie

daruj sobie komentowanie ale patrz na komentarze innych…serio? :upside_down_face:

1 polubienie

Tak, pisanych na kolanie przez właściciela haha. Miałam fazę jakiś czas temu na czytanie opinii o lekarzach no po prostu w mig rozszyfruję te peany pochwalne na swoją własną cześć. Po prostu pacjent pewnymi słowami nie wyraziłby leczenia a oni nawet w tych peanach “zbyt profesjonalne” zwroty piszą zapominają się łajzy jedne. :upside_down_face: ( trzy łajzy).

Bo czyta się zazwyczaj ostatnią opinię. Mnie na allegro ostatnio burak wystawił że paczka długo idzie… No JPD wysyłka z chin, w aukcji zaznaczone że minimum 3 tyg a debil wystawia negatywa po tyg że nie otrzymał towaru…

1 polubienie

Ja czytam wszystkie opinie jak leci. ( Gorsze opinie są… że paczka nie dotarła, że towar niezgodny z opisem - tym bym się bardziej martwiła). Jak zamawiałam tabletki porcjowane to zamiast 120 sztuk ( przeliczyłam!), bo jedno opakowanie wydawało się wybrakowane… bo zamawiałam 3! brakowało do setki kilka…

no wiesz ja pisze już o świrach.Najlepszy przysłał mi adres zlikwidowanego rok temu paczkomatu i czekał na wysłyłkę oczywiście szczując allegro.

Bywają takie “nietypowe” sytuacje.

Mi babka wysłała kurtkę której zamka nie szło odpiąć… nie wierzę, że tego nie wiedziała…

1 polubienie

Hmmm raczej wątpię ale ja wysyłany towar zawsze sprawdzam i robię foto przed pakowaniem i paczki.

Dla mnie takie zdjęcie nie jest żadnym dowodem. Przykładowo wysyłasz porcelanę i co? pyk do zdjęcia idealnie w jednym kawałku a dochodzi w trzech. Filmik byłby jakimś dowodem większym ale i tak pojawia się ale…bo można paczkę przepakować po zrobieniu zdjęcia… Nie piszę, że Ty tak robisz tylko to moją opinia że tak może zrobić ktoś kto masowo coś sprzedaje…

Masz rację ale porcelany bym nie wysłał. Chodzi mi o jakość obudów sprzętu itd. Oraz czy działa.

1 polubienie

@Dementus Dobrze że zaznaczyłeś że wysyłka w 3 tygodnie. Kupiłam ostatnio noże wysyłka miała być następnego dnia. Okazało się że sprzedający nie ma towaru na stanie tylko czeka na dostawę z Chin (nie informował o tym, tylko zapytany po 2 tygodniach zwalił winę na “podwykonawcę”.) Noże dotarły po 1,5 miesiąca. Mogłam zamówić samodzielnie na aliexpres…

1 polubienie

aLE JA PISAŁĘ ILE

@humoreska Apteka internetowa? Mnie ostatnio przysłali pęknięty kosz na śmieci. Zgłosiłam reklamację. Powiedzieli że to był ostatni i zwrócili pieniądze. Dobrze że zgłosiłam…

2 polubienia

@Dementus No właśnie. Burak forte to był🙃. Może liczył na jakiś profit za wycofanie komentarza?

1 polubienie

Miałem na myśli zmusić do zmiany nazwy lub doprowadzić do bankructwa :grin:

1 polubienie