Dlaczego największe stace TV nie moga po prostu powtórzyć sylwertowego koncertu sprzed roku (albo dwóch, pięciu)?

No to mnie teraz kolega @Bingola zatłucze za tę sylwestrową pomyłkę. Trza kanałów szukać. :shushing_face:

1 polubienie

@birbant Zauważywszy pytanie byłam pewna że ma ono harmonijną proweniencję, a tu taka niespodzianka ! :joy:

1 polubienie

Ty mnie lepiej jakąś kryjówkę wskaż, bo za takie porównanie, to nawet najłagodniejszy z najłagodniejszych Bingola mnie zaciuka… :crazy_face: :rofl:

2 polubienia

I wykrakal. Nie patrzyłam ale okazało się że tvp2 od godz 0.25 powtórzył program sylwestrowy od początku. I tak program skończył się o 4 nie o 1 jak u konkurencji.

2 polubienia

Uważam, że Bingola ma całkowitą rację. Mogli by nagrać jeden program przed kilku laty i puszczać co roku. Tak, jak Kevina.

4 polubienia

To podobna sytuacja, czemu Ty nie powtarzasz swoich zagadek.
Przecież wiele z nich już nikt nie pamięta …

2 polubienia

Ha, ha - parę razy zdarzyło mi się powtórzyć, albo minimalnie zmodyfikować. I nikt sie nie zorientował! :slight_smile:

3 polubienia

U mnie podobnie. Są dwa takie same kalambury. Za oba honorowo po punkciku było. Nikt jednak nie napisał, że ten akurat kalambur już był … Tak więc nadal o ile pamiętam są dwa takie same. Po prostu jest już ich tyle, że można zapomnieć :slight_smile:

3 polubienia

Ja nieraz swoje muszę rozwiązywać.

3 polubienia

Swoich to ja czasem rozwiązać nie mogę! Taka heca :slight_smile:

2 polubienia

Też tak miałem i to nie jeden raz.

1 polubienie

Ja nie oglądam, to nie wiedziałem kto ma grać… ale gdyby mnie ktoś spytał, to podałbym całą górkę z dotacji z ministerstwa kultury… i pewnie bym większość trafił?

2 polubienia

Co jest qrwa?!