Dlaczego nikt nie protestuje?

Dlaczego wszelkie organizacje feministyczne oraz przeróżne tęczowe LGBTQIAP+ nie protestują, że od tylu już lat granie jest wyłącznie męskie?

2 polubienia

Bo mężczyźni są dyskryminowani wiec należą im sie przywileje :slight_smile:

2 polubienia

Byś może coś w tym jest, w końcu prawdziwi mężczyźni to gatunek na wymarciu. :wink:

2 polubienia

Walka o prawa kobiet i gejów jest już nudna. Czas zacząć walczyć o prawa facetów.

Mężczyźni powinni mieć parytety w pielęgniarstwie, szkole, przedszkolu. Lekcje plastyki, muzyki dla dziewczynek. Dla chłopców robotyki, gokartyki i legotyki.

Kosmetolodzy powinni zakładać salony przystojności dla panów, z kranu powinno sie lać piwo a sprzątać powinny kobiety i roboty. Dzieci powinny wrócić do ojców. Czas zawalczyć o wielokrotny orgazm i godną andropauzę, oraz leki z telewizji na nią :sweat_smile:

3 polubienia

Czego ja jestem przykładem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Z tym piwem z kranu, zgadzam się całkowicie, ale dobre ma być. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Cokolwiek to oznacza @birbant. :grin:

1 polubienie

Lapsus się wkradł w Twoją wypowiedź -
miało być wymarły
Nie , na wymarciu :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
Coś czuję , że będzie dym , trzeba baby zwołać , sama nie wygram z Wami :wink:

2 polubienia

Tylko nie lapsus, tylko nie lapsus, ja jeszcze żyję. :innocent:

1 polubienie

To nie lapsus @anon75849589.
Wiesz że niektóre gady przetrwały wielkie wymieranie, więc wszystko jest możliwe i w stosunku do mężczyzn.

2 polubienia

Trochę sobie ulżę :stuck_out_tongue: charakterny facet zawsze musi postawić na swoim , tyle mojego co sobie napiszę na odległość :wink:

1 polubienie

Droczę się z Wami , dobrze wiecie , że kobiety mają przegwizdane na całej linii.

1 polubienie

Oj tam, oj tam Eva, weź wygarnij, ulżyj sobie, biorę to na klatę. :wink:

1 polubienie

Prywatnie Ci @czarny_rycerz zdradzę , lubię kiedy facet gra pierwsze skrzypce , nie istnieje u mnie pojęcie - wychować faceta , jestem raczej za tym , żeby takiego upartego osła w niebanalny i nienachalny sposób rozkochać w sobie.

2 polubienia

Skrzypce to niestety nie moja specjalność. Ale jak zechcesz, to na gitarze mogę Ci trochę pobrzdąkać i pofałszować jakąś serenadę pod oknem. :wink:

1 polubienie

@anon78353551 u nas wiekszosc w pielegniarstwie to mezczyzni.
Ale gdy przyjdzie wnic gwozdzia,dzwoni po fachowca i przychodzi babka))
A moze zamienili sie placiami babce wyrosl maly,a faceyowi granat rozerwalo w kieszeni.)))

2 polubienia

Czekałem kiedy ktoś się do tego przyczepi, bo na kilometr pachnie seksizmem.
Babskiego grania też bym chętnie posluchal

1 polubienie

Czekaj,czekaj…To sie dlugo nie ostanie.Wystarczy aby ktos zwrocil na to uwage i od razu zaczną kąsać.

1 polubienie

A panie zjechac w brygadzie do kopalni.
Zalozyc wlasne druzxyny żużlowe lub stal przelewac w hucie.Tylko jakos nie chcą…
Kobiety na zgnilym zachodzie same z siebie garna sie do sprzatania i stanowia 90 zatrudnionych.Choc rzadko w roli supervisora…
A salony przystojnosci?No wybacz ale zebym ja takie rzeczy podpowiadal…Jest tego od zarąbania,w kazdej wiekszej dzielnicy.

1 polubienie

Panie z chęcią zjadą do kopalni, pójdą do wojska a nawet za ołtarz, byleby nie musiały dawać dupy za te wszystkie przywileje ;))

5 polubień