Dlaczego nikt nie protestuje?

Dlaczego wszelkie organizacje feministyczne oraz przeróżne tęczowe LGBTQIAP+ nie protestują, że od tylu już lat granie jest wyłącznie męskie?

https://www.youtube.com/watch?v=mzAb3m0a2Sk

2polubienia

Bo mężczyźni są dyskryminowani wiec należą im sie przywileje :slight_smile:

2polubienia

Byś może coś w tym jest, w końcu prawdziwi mężczyźni to gatunek na wymarciu. :wink:

2polubienia

Walka o prawa kobiet i gejów jest już nudna. Czas zacząć walczyć o prawa facetów.

Mężczyźni powinni mieć parytety w pielęgniarstwie, szkole, przedszkolu. Lekcje plastyki, muzyki dla dziewczynek. Dla chłopców robotyki, gokartyki i legotyki.

Kosmetolodzy powinni zakładać salony przystojności dla panów, z kranu powinno sie lać piwo a sprzątać powinny kobiety i roboty. Dzieci powinny wrócić do ojców. Czas zawalczyć o wielokrotny orgazm i godną andropauzę, oraz leki z telewizji na nią :sweat_smile:

3polubienia

Czego ja jestem przykładem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1polubienie

Z tym piwem z kranu, zgadzam się całkowicie, ale dobre ma być. :stuck_out_tongue:

2polubienia

Cokolwiek to oznacza @birbant. :grin:

1polubienie

Lapsus się wkradł w Twoją wypowiedź -
miało być wymarły
Nie , na wymarciu :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
Coś czuję , że będzie dym , trzeba baby zwołać , sama nie wygram z Wami :wink:

2polubienia

Tylko nie lapsus, tylko nie lapsus, ja jeszcze żyję. :innocent:

1polubienie

To nie lapsus @anon75849589.
Wiesz że niektóre gady przetrwały wielkie wymieranie, więc wszystko jest możliwe i w stosunku do mężczyzn.

2polubienia

Trochę sobie ulżę :stuck_out_tongue: charakterny facet zawsze musi postawić na swoim , tyle mojego co sobie napiszę na odległość :wink:

1polubienie

Droczę się z Wami , dobrze wiecie , że kobiety mają przegwizdane na całej linii.

1polubienie

Oj tam, oj tam Eva, weź wygarnij, ulżyj sobie, biorę to na klatę. :wink:

1polubienie

Prywatnie Ci @czarny_rycerz zdradzę , lubię kiedy facet gra pierwsze skrzypce , nie istnieje u mnie pojęcie - wychować faceta , jestem raczej za tym , żeby takiego upartego osła w niebanalny i nienachalny sposób rozkochać w sobie.

2polubienia

Skrzypce to niestety nie moja specjalność. Ale jak zechcesz, to na gitarze mogę Ci trochę pobrzdąkać i pofałszować jakąś serenadę pod oknem. :wink:

1polubienie

@anon78353551 u nas wiekszosc w pielegniarstwie to mezczyzni.
Ale gdy przyjdzie wnic gwozdzia,dzwoni po fachowca i przychodzi babka))
A moze zamienili sie placiami babce wyrosl maly,a faceyowi granat rozerwalo w kieszeni.)))

2polubienia

Czekałem kiedy ktoś się do tego przyczepi, bo na kilometr pachnie seksizmem.
Babskiego grania też bym chętnie posluchal

1polubienie

Czekaj,czekaj…To sie dlugo nie ostanie.Wystarczy aby ktos zwrocil na to uwage i od razu zaczną kąsać.

1polubienie

A panie zjechac w brygadzie do kopalni.
Zalozyc wlasne druzxyny żużlowe lub stal przelewac w hucie.Tylko jakos nie chcą…
Kobiety na zgnilym zachodzie same z siebie garna sie do sprzatania i stanowia 90 zatrudnionych.Choc rzadko w roli supervisora…
A salony przystojnosci?No wybacz ale zebym ja takie rzeczy podpowiadal…Jest tego od zarąbania,w kazdej wiekszej dzielnicy.

1polubienie

Panie z chęcią zjadą do kopalni, pójdą do wojska a nawet za ołtarz, byleby nie musiały dawać dupy za te wszystkie przywileje ;))

5polubień