Dlaczego oszołomów nazywa się aktywistami?

Gavrilo Princip tez był aktywistą?
Anarchia ma piekne tradycje…
Co prawda bez odrobiny fermentu tego typu świat bylby tylko gorszy, ale gdzie jest ta złota proporcja?
Moznaby powiedziec, że przyklejenie sie do obrazu w zasadzie to chuliganstwo. Blokowanie dróg to juz stwarza zagrozenie życia.
Rozróby w swiatyniach czy urzedach? Powiedzmy nie do konca, najwyzej jakis ortodoks na zawal padnie lub roztroju nerwowego dostanie
A czesto interwencie policji sa niewspolmierne - nie wiadomo co gorsze - rozjuszony tlum dewotek broniacych dorodnego grzyba, czy mlodziez siedzaca spokojnie w protescie przed wpływem takowego na ich życie i do tego uzywajacego administracji panstwowej?

1 polubienie

Niektórzy są w stanie bronić swoich racji nie licząc się z konsekwencjami i z tym, ze myślących inaczej niż oni jest jednak niewspółmiernie więcej. Jak rozwydrzone bachory: “ma być tak, jak ja chcę i już”. I nie obchodzi ich to, że “interes przeciwnikółw” jest wcale nie mniej ważny niż ich.

4 polubienia

Między innymi dlatego, bo ludzie tak piszą m. in. Ty. Potem wyszukiwarki wyłapują te frazy pozycjonują je i mamy rozwiązanie. Niech jeszcze na każdym portalu ktoś zrobi podobnie… Identyczna sytuacja z promowaniem głupoty…

2 polubienia

Troche racji masz - automat nie odroznia odcieni stanu ducha, a juz na pewno ironii od zacietrzewienia.
Ponoc tiktok wylapuje tyko 1% bzdur i to wcale nie ewidentnych.
Ale jesli nie będziemy reagowac?

1 polubienie

Źle się dzieje z ekologami. Ich działania to zwykły terror. Nie e tędy droga. Zadymiarzy czyli wielkich korlo i tak to nie rusza. Paliwa kopalne jeszcze długo będą dominować w atmosferze. Chcieliśmy postęp więc mamy postęp. Na drzewa nie wrócimy przecież.

Trzeba stawiać na edukację. Może naszym wnukom się poszczęści.

4 polubienia

Na razie na Twoje wnuki sie nie zanosi, a ja ich na pewno miec nie bede :rofl::wink:

1 polubienie

“aktywistka klimatyczna”
Na temat tzw.influencerki,juz sie wypowiedziałem.
Tutaj właściwie byłoby podobnie.Mentalni terroryści szukają ujścia i je znajdują…Wciąż szukam tego artykulu z Rzepy,z 2001 chyba,roku ale i bez tego widzę że od 1968 roku,pewne zjawiska jak i metody,nic a nic się nie zmieniły…
Zmieniają sie tylko nazwy.Oraz tymczasowy bełkot zwany ideologią.
A i to nie zawsze…

3 polubienia

Walka z terroryzmrm sprowadza sie do tego, ze ma to zabolec terrozyjacego . A i tak bedzie to leczenie syfu pudrem.

Ja nie widze żadnej walki z terroryzmem.Ok. Lwia część odbywa sie zapewne poza zasięgiem wzroku zwykłego obywatela ale ja akurat przechodze 2-3 razy na rok,szkolenia.I wiem że ludzie nie mają o tym bladego pojęcia.
Poza tym,nawet na tych szkoleniach zła nie nazywa sie po imieniu.Dominuje bełkot.Niczym papieża na temat Ukrainy :face_with_diagonal_mouth: :exploding_head:

Niszczenie mienia, a szczególnie dzieł sztuki powinno być surowo karane, natomiast co do blokowania dróg, to nawet w Polsce sądy są łaskawsze i zwykle umarzają takie sprawy motywując to konstytucyjnym prawem do wyrażania swojej opinii.

Nie uczą Cię miec oczu dookoła. glowy?

Nawet w Polsce? Uniemozliwienie niesienia pomocy?

Nie no bez przesady, karetki zawsze sa przepuszczane.

Nie zawsze. Lawina ludzka jest rodzajem histerii zbiorowej.
Opanowanie tlumu? Tumultu? Paniki w pueblu?

Tu się aktywiści poprzyklejali do asfaltu. Tacy to i karetki nie przepuszczą, no bo i jak. I przez idiotów ludzie życie stracą. Sądziłabym głupków za morderstwo, gdyby ktoś przez ich irytujące działania umarł.

3 polubienia

To nie aktywizm, to juz fanatyzm!

2 polubienia

Jak pokazuje nam ewidentnie historia, wszystkie ideologie stają się po czasie karykaturą samych siebie i zaczynają wytwarzać skutki odwrotne od zamierzonych. A współcześnie LGBT, weganizm, ekologia, feminizm i poprawność polityczna czyli “antyrasizm”, już od dawna stały się śmietniskiem, z którego cuchnie. Przecież to wszystko przynosi więcej szkód niż pożytku.

2 polubienia

@birbant dla jednych smród dla innych perfumą zalatuje :rofl:
Problem w tym, ze tych pierwszych bywa za malo.