Dlaczego Polaka bardziej szokuje zdjęcie dwóch całujących się mężczyzn niż wychudzonych dzieci z Afryki wyciągających rączki po wodę?

Z nami wszystko w porządku?

1 polubienie

Bo Polacy chyba od zawsze byli zapatrzeni przede wszystkim we wlasne podworko ii niezzbyt tolerancyjni

2 polubienia

Nie cierpie stwierdzen,wrzycajacych dziesiatki milionow ludzi,do jednego wora.
To by znaczylo,ze Ciebie tez bardziej szokuja calujacy sie mezczyzni.Albonprzedewszystkim Ciebie.

3 polubienia

Ata wybacz,a Ty nie jestes Polka???

1 polubienie

bo ta woda moze byc swiecona i przybeda dwie duszyczki, chude bo chude ale zawsze., a dwom gejom to tylko kosztowne egzorcyzmy i proboszcz znowu “podymne” podniesie.

3 polubienia

I masz racje Leone
To byla niezbyt przemyslana odpowiedz
Dziekuje za kulturalne zwrocenie uwagi!

A co ma w tym wypadku proboszcz do tego?
Bo jakos nie rozumiem.

1 polubienie

Musze pomyslec nad bardziej przemyslana odpowiedzia

1 polubienie

ktos przyjazd egzorcysty do gejow musi sfinansowac przeciez?
a jak nie pomoze, to pobyt w osrodku “prostujacym charaktery” tez tani nie jest.

1 polubienie

Coz ludzie,ktorych bardziej szokuje ten pocalunek zyja na calym swiecie.
Rowniez tacy,ktorzy cale nacje,uwazaja za terrorystow.
Gdyby druga wojna swiatowa dziala sie obecnie,niemcy pewnie tez wzzystkich polakow uznawali by za terrorystow,ba nawet wszystkie narody,walczace przeciw III Rzeszy.
Bylas tez w niejednym kraju i pewnie wiesz z doswiadczenia,ze wszedzie sa rozni ludzie,praktyczjie sie nie roznia.

3 polubienia

Juz ci odpisalam, ale powtorze
I masz racje Leone
To byla niezbyt przemyslana odpowiedz
Dziekuje za kulturalne zwrocenie uwagi!

1 polubienie

Atka,nie bylo to zlosliwe,czasem sam strzelam gafe,nie jestem lepszy)))

1 polubienie

Wiem, Leone

1 polubienie

Moze troche jestem wyczulony w tym temacie.
Gdyz nie moge zrozumiec,za natod,ktorego 20 000 000 obywateli zyje na emigracji,co niektorzy kazdego imigranta uwazaja aa bandyte.
Nawrt na statym pytamy byla propozycja,by na granicach zewnetrznych unii,postweic zadieki i budki z karaninami maszynowymi.to juz mi na faszyzm zakrawa.

2 polubienia

Stwierdzam ze swej praktyki, że mnie to nie szokuje, bo już to widywałem. Przyznaję, że publiczne pieszczoty gejów, tak, jak i hetero, wewnętrznie mnie zniesmaczają, ale do szoku daleko. Kilka dni temu, będąc w jednym z marketów w Belgii, widziałem dwóch młodzieńców, co zachowywali się tak, jakby za chwilę mieli kopulować. Podeszło do nich dwóch innych gejów i zwróciło im uwagę, co pomogło.

7 polubień

Ale inny szok jest gdy widzi się kogoś calujacego a inny gdy widzi się dziecko umierające z pragnienia… Na mnie też ludzie się gapili jakbym był jakiś goły, gdy robiłem coś podobnego na ulicy, i nie byli to Polacy XD

Zresztą, moje pokolenie jest przyzwyczajone do całujących się facetów, bo dnia nie było, jak pokazywali to w tv, we wszystkich wiadomościach z Dziennikiem na czele. A to Breżniew z Gierkiem, a to, Ziwkow z Dupczekiem, a to, Caucescu z Honeckerem…
Całuśne były te chłopaki, jak nie wiem…

Na centralnych akademiach ku czci, też se nie żałowano… :grinning:

6 polubień

Zwlaszcza Brezniew o malo z jezyczkiem nie dawal buzi)))

2 polubienia

Bo to na niedźwiedzia było. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ani jedno, ani drugie nie wywołuje we mnie szoku

2 polubienia