"Dlaczego super bogate kraje muzułmańskie ( Arabia Saudyjska, Iran, Kuwejt, Bahraj) NIE PRZYJMUJĄ ANI JEDNEGO UCHODŹCY wyznania islamskiego?"

"Odpowiedź jest tylko jedna; bo exodus uchodźców WYWOŁANO CELOWO po to, aby zasiedlić kontynent europejski maksymalną ilością wyznawców Allaha, zgodnie z nakazem Mahometa dot. opanowania Ziemskiego Globu metodą “hijry” = osiedlenia przez Islam! Kiedy wreszcie dotrze to do pustych głów wielu polityków? "

“Australijczycy, nie dopuszczają ich nawet do strefy przybrzeżnej , tylko kierują na wyspy Nowej Zelandii lub do strefy dzikich plemion. Przestali tym szlakiem przypływać.”

Logiczne…?

2lajki

Politycy nie mają nic do gadania… Juz jeden prezydent w USa został zabity za nieposłuszeństwo.

Twoja logika jest na prawdę żałosna :dizzy_face:
Zacznij filtrować informacje, przestań wierzyć w fejki.

2lajki

Gdzie ja napisałam, że ja w to wierzę? :dizzy_face:

1lajk

W pierwszym poście.

Zafiksowało cię totalnie.

1lajk

Totalnie na maxa normalnie?

Czyli nie wierzysz??

Potrafisz odpowiedzieć na pytanie…?

1lajk

Coś co jest logiczne, nie musi być prawdziwe.

1lajk

To ze Japonia nie wpuszcza Islamistów to wiem ale o tym pierwsze słyszę :grin:

Tylko jeden? Jakos poza McKinleyem w 1901 i Kennedym, w ubieglym wieku byl to dosc bezpieczny zawod. Biorac pod uwage rodzaj fuchy.

1lajk

Zależy co mamy na myśli mówiąc " nieposluszny"
XD albo komu :rofl:

Australia nie wpuszcza uchodzcow z Azji, tam tez sa kraje gdzie islam jest dominujacy. Zreszta Australia malo kogo wpuszcza co nasza kolezanka @ToChybaJa kiedys opisywala.

1lajk

Uwierzysz że w Australii zginęło już miliard zwierząt? Fakty tvn to podają dlatego nie wiem czy wierzyc :rofl:

Po takim tekście, nie spodziewaj się pochlebnych opinii na Twój temat.

Slyszalam o pol miliarda.
Ale jak tak dalej pojdzie???

Na taką liczbę to chyba mrówki muszą liczyć…

Mylisz się , w Australii nie ważne jest skąd pochodzisz i jakie masz przekonania, ważne jest żebyś chciał zostać australijczykiem…

1lajk

Tam imigracja jest bardzo kontrolowana i to od dziesiecioleci. Chciec nie wystarczy.

1lajk