"Dlaczego super bogate kraje muzułmańskie ( Arabia Saudyjska, Iran, Kuwejt, Bahraj) NIE PRZYJMUJĄ ANI JEDNEGO UCHODŹCY wyznania islamskiego?"

"Odpowiedź jest tylko jedna; bo exodus uchodźców WYWOŁANO CELOWO po to, aby zasiedlić kontynent europejski maksymalną ilością wyznawców Allaha, zgodnie z nakazem Mahometa dot. opanowania Ziemskiego Globu metodą “hijry” = osiedlenia przez Islam! Kiedy wreszcie dotrze to do pustych głów wielu polityków? "

“Australijczycy, nie dopuszczają ich nawet do strefy przybrzeżnej , tylko kierują na wyspy Nowej Zelandii lub do strefy dzikich plemion. Przestali tym szlakiem przypływać.”

Logiczne…?

2 polubienia

Politycy nie mają nic do gadania… Juz jeden prezydent w USa został zabity za nieposłuszeństwo.

Twoja logika jest na prawdę żałosna :dizzy_face:
Zacznij filtrować informacje, przestań wierzyć w fejki.

2 polubienia

Gdzie ja napisałam, że ja w to wierzę? :dizzy_face:

1 polubienie

W pierwszym poście.

Zafiksowało cię totalnie.

1 polubienie

Totalnie na maxa normalnie?

Czyli nie wierzysz??

Potrafisz odpowiedzieć na pytanie…?

1 polubienie

Coś co jest logiczne, nie musi być prawdziwe.

1 polubienie

To ze Japonia nie wpuszcza Islamistów to wiem ale o tym pierwsze słyszę :grin:

Tylko jeden? Jakos poza McKinleyem w 1901 i Kennedym, w ubieglym wieku byl to dosc bezpieczny zawod. Biorac pod uwage rodzaj fuchy.

1 polubienie

Zależy co mamy na myśli mówiąc " nieposluszny"
XD albo komu :rofl:

Australia nie wpuszcza uchodzcow z Azji, tam tez sa kraje gdzie islam jest dominujacy. Zreszta Australia malo kogo wpuszcza co nasza kolezanka @ToChybaJa kiedys opisywala.

1 polubienie

Uwierzysz że w Australii zginęło już miliard zwierząt? Fakty tvn to podają dlatego nie wiem czy wierzyc :rofl:

Po takim tekście, nie spodziewaj się pochlebnych opinii na Twój temat.

Slyszalam o pol miliarda.
Ale jak tak dalej pojdzie???

Na taką liczbę to chyba mrówki muszą liczyć…

Mylisz się , w Australii nie ważne jest skąd pochodzisz i jakie masz przekonania, ważne jest żebyś chciał zostać australijczykiem…

1 polubienie

Tam imigracja jest bardzo kontrolowana i to od dziesiecioleci. Chciec nie wystarczy.

1 polubienie