Dlaczego tak trudno uszanować cudzą odmienność?

Cwaniactwo i leserstwo nie ma koloru skóry. Nie oceniaj większości przez pryzmat mniejszości.
Polacy fikają od dnia w którym poznali 2 słowa - rynek, pracownika.
Przychodzi do roboty debil i chce mieć 4 na początku. Co najmniej.

3 polubienia

jak tak dalej pojdzie bedzie mial te cztery, a ze kupi za to mniej niz obecnie za dwa?

2 polubienia

Nieistotne. Liczy się pasek wypłaty. A inflacja to wina Tuska.

Nie znam takich debili Polaków o których piszesz, znam natomiast tych, co pokończyli Politechnike, Akademię czy inne dobre szkoły i nie muszą chcieć, prosić się… oni mają… tytuł doktora… inżyniera… i znacznie więcej niż 4 koła. I nie cwaniakowali… po prostu się wyedukowali wiec nie tyrają fizycznie …

Nie mniej jako jedyny Arab pracuje w rękawiczkach gdy tworzy dla mnie dzieło żołądkowe, w innych tego nie spotkałem

Dyplom można kupić. Znam wielu po zawodowej którzy w głowie mają więcej od tych z habilitacją.

Uważam odmienność za coś pozytywnego. Ale nie znoszę, jeśli ktoś do czegoś mnie zmusza. A tzw. urawniłowka to już chyba gorzej być nie może…

1 polubienie

Liczy się i dyplom i wiedza. Wiedzę i umiejętności weryfikuje czas… prawo jazdy też można kupić… i nie ma znaczenia czy kupi ten z habilitacją czy zawodową… skutek będzie identyczny.

Ale że też są Twoje? :grin:

Z Liamem Neesonem?W oryginale,“Taken”?
No tak ale to juz wykracza daleko poza temat albo raczej,poszerza go…Widzialem wszystkie 3 czesci po kilka razy i to raczej z pozycji ojca…
Takie historie sie zdarzaja czesto.Przynajmniej do niedawna w brytyjskiej prasie trafialem niemal cyklicznie na zdjecia likwidowanych gangow.Z tym ze nie albancow a czesciej mieszane,czarno biale lub islamskie…

1 polubienie

Jeśli ktoś nie kezywdzi innych to niech robi co chce