Dlaczego telefony są takie drogie?

Mają swój urok.

1 polubienie

@ata-ata zwróciłem uwagę jeszcze na starym pytamy że 95% Ukraińców ma Iphony.
A co do meritum pytania: @ajko zastanow sie jak korzystasz z telefomu, do czego jest ci on potrzebny jak wielka musisz mieć pamięć z ilu korzystasz, aplikacji i sama wybierz. Są strony internetowe gdzie możesz porównywać kilka modeli według parametrów telefonu. Nie korzystaj nigdy z podpowiedzi doradców w salonach którzy chcą ci wcisnąć nowy model. Poszukaj sama według swoich preferencji i zasobności portfela

5 polubień

Kiedys zapytalem mojego syna,co moze wiecej jego iphone,za700€ od mojego Huawei,za 70,czy on moze gotuje,albo pranie zrobi,zeby chociaz po piwo skoczyl.
Zbyl mnie usmiechem.
Bo ja nie widze zadnej rozjicy,z wyjaykiem logo i blokafy na odcisk palca.
Tyle ze ja wprowadze pin byle jakim paluchem,nawet od mogi,a on rozwali paluch i k9niec z iphonem,na minimum dwa tygodnie)))

2 polubienia

Smartfon xiaomi tez moze miec zabezpieczenie odciskiem palca.

3 polubienia

Mniejsza z tym,to tylko klopot,w razie skaleczenia palca,ktoreyo wzor odcisku masz w teletoniemusisz wtefy zmienic klucz,na inny palec.
A poza tym,nie posiadam zadnych tajnych danych w telefonie,by wywiady swiata sie o nieyo rozbijaly)))
To kolejny szpanerski gadzet,bezsensowny.
Jedyna roznica,miedzy jeho,a oim telefonem,to ze iphone ma mniejszy wyswietlacz,no i za ta cene,ja ,moge miec 10 moich.)))

1 polubienie

Dla mnie zabezpieczenie odciskiem palca jest bez sensu, ot taki szpan

2 polubienia

Dla mnie tez,i nadgryzione jablko mnie nie podnieca))

2 polubienia

iPhony mają fajny design. Prestiż jest mimo że toto tez pewnie montują chińskie małe rączki.

2 polubienia

Taa design,ktory widac dopiero,gdy do reki wezmiesz,za zaokraglone rogi mam wydac kilkaset euro,musial by mnie Bog opuscic))

3 polubienia

Bo cię nie stać :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Przez to całe zamieszanie jakoś cen nie windują. Siostra kupiła sobie za jakieś 700 zł.

1 polubienie

No nie stac mnie chyba sie pochlastam ))
Jak zyc bez iphona)))

1 polubienie

Chyba tak do 8 stówek chciałabym się wyrobić. Mój samsung s3 NEO robił przepiękne zdjęcia, więc i tu chciałabym mieć coś podobnego. Poza tym tylko dzwoniłam, pisałam i fociłam, nawet dużo fociłam. Z internetu korzystałam sporadycznie, co być może chciałabym czasem zmienić i korzystać częściej.

No to Redmi Note 7. Przyzwoity aparat jednak zdjęcia nocne średnie.

1 polubienie

Kied6s zostawilem telef9n na stoliku w barze,to barman za mna wylecial,ze mu smieci zostwwiam.
Gfyhym zostaeil iphone,tylk9 by wupatrywal,czy nie wracam po niego))

1 polubienie

W Polsce dostałbyś od barmana w potylicę byś stracił przytomność a on mógł zabrać telefon. Nawet stary.

2 polubienia

Mieszka po sasiedzku,a z proce niezle strzelam))

W Polsce przyszłoby dwóch. Jeden zrzuca z wózka a drugi grabi mieszkanie.

A tutejsze bary,nie maja nic wspolnego z Polskimi,
Tu to rodzaj swietlicy,miejsce towarzyskich spotkan.
Mozesz gazetke poczytac,wiafomodci posluchac,pogadac,ze znajomymi i przy okazji,najczesciej kawe wypic,lub piwo.

2 polubienia

U nas tez się gada ale przy alkoholu. Biesiady kończy policja i szpital.