Dlaczego telefony są takie drogie?

Musial by pierwsze brame z ulicy ,ejsciowa i psa sforsowac))
Dopiero do drzwi moglby sie dobierac,wtedy juz mu karabinierzy na karku siedza.))
No i moglby pocz7c dyskomfort pod zebrami))
Google Photos

1 polubienie

Tutaj jest strona do porównań:

1 polubienie

U nas czasem w nocy ktos w morde dostanie,ale tez nie za nic.

Ja mam wersję z 4 Gb ramu i 64 Gb pamięci na dane.

U mnie jeszcze jakies male conieco - ale na ogol są to oliwki, chipsy lub jak wlasciciel sie wykaze to ziemniaki z zimnym sosem, orzeszki, drobne kanapki czy cos w tym stylu. Ale są i takie, ktore sie specjalizuja wlasnie w zakaskach - ktore czesto bywaja malymi dzielami sztuki kulinarnej.

Sa rozne alkohole,mozna by sie i schlac.
Moze w Neapolu,ale nie tutak.
Tu ma kazdy swoje wino,swoja grappe,wiec po co przrplacac,a wlosi sa oszczedni,nawet czasem do przesady oszczedni.co juz zakrawa na skapstwo.

1 polubienie

Dane można przechowywać na karcie pamięci. Łatwiej potem przenieść do innego telefonu

Z alkoholem to roznie bywa, dla Anglików nawet ceny w barach to tanio, chleja na potege. Zaczyna byc to problem spoleczny - hordy pijanych w 4D plci obojgs wyjących po nocy, choc w dzien nie lepiej, na ulicach miejscowosci wypoczynkowych.

Ba!
Bo są w uzyciu i w nieustającej"ofensywie".
Ale dlaczego cd,sa wciąz w cenach z lat 80/90 a czasem znacznie drozsze???
Oto jest pytanie!Jedno z tych ktore wkurzają mnie najbardziej :rage:

Tutaj kolo polnocy,zaczynaja mlodzi chalasowac,ale nie ma problemu,by jakies wielkie rozroby byly.
Miejska policja krazy,jak zly duch,glosnych uspokoja,a w razie potrzeby,karabinierzy,sa chwila-moment na miejscu…

Są takie drogie, bo są na tyle walnięci ludzie, żeby za to tyle zapłacić.
Sama mam Samsunga S9 i nie szkoda mi było kasy, bo jestem uzależniona od mojego telefonu i go uwielbiam.
Nie będzie mi szkoda też na nowego S10 w przyszłym roku , bo jestem nienormalna i mam fisia na jego punkcie.
Już czuje go w dłoni :smile:
Takich debili jak ja właśnie naciągają .
Takich dla których telefony są takie ważne.
Lekka żenada, ale cóż…

3 polubienia

Ps. na swoje usprawiedliwienie mam tylko, że butów i torebek mam tylko tyle ile mi w sezonie potrzeba :smile:
Każdy ma innego bzika :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@Leone_Marco czytnik linii papilarnych ma wiele innych modeli telefonów , mój obecny możesz nie tylko paluchem ale i wzrokiem uruchomić , to są bajery które żrą baterię niepotrzebnie.
IPhone ma takie dodatkowe bajery , że po uruchomieniu odpowiednich opcji , szybko można namierzyć telefon jeśli to zgubisz lub zostanie skradziony.
Różnica między iPhone a smartfonem z androidem jest taka , że “jabluszko” działa na swoim własnym systemie IOS , żadna inna marka nie ma do niego dostępu , przeglądarka internetowa to Safari , jest szybka , to fakt. Minusy iPhone są takie , że nie wrzucisz pliku z muzyką z netu jednym kliknięciem w bluetooth , trzeba ściągnąć iTunes na łapka i telefon i przez kabelek sruu , wyjatkiem jest telefon i laptop firmy Apple.
To tyle moich doświadczeń z iPhone , którego się pozbylam na rzecz slicznego samsunga z zakrzywionym ekranem.:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Przyznam sie ze mam dinozaura i gdybym go tu sfotografowala to pewnio do polnocy byscie sie smiali
Torebek nie nosze, butow tez niewiele
Ale forsa leci na
ksiazki
leki
i finansowanie bezdomnych
Takiego mam bzika

1 polubienie

U nas najnowsze telefony maja uchodzcy (!)

3 polubienia

I to jest najlepszy komentarz do otaczającej nas ,rzeczywistosci.
Brawo!

2 polubienia

Kradzione?

2 polubienia

Ten drugi to juz moze kradziony
Ale krasc nie musza
Maja wszystko za darmo i nic nie musza robic

1 polubienie

A kto im opłaca połączenia?

2 polubienia

Miasto oczywiscie

1 polubienie