Dlaczego tu jesteście?

Powiadają, gdzie diabeł nie może tam babę pośle, więc założyłam konto na kafe, na szczęście zapomniałam jakie mam hasło :slight_smile: Jak tylko kolega Szczery podał link do tego forum, przybyłam pierwsza i póki co jestem :)))))

7 polubień

I nie przestawaj. :blush:

2 polubienia

Nie. Nie muszę. Warto jednak myśleć o tych, których nam tu brakuje z różnych przyczyn. I tyle. wiem że to taki trudniejszy temat, lecz warto czasem podyskutować dlaczego tak jest. Pewnie za chwilę poznamy mnóstwo różnych powodów… albo właśnie nie…

3 polubienia

To też ważne dla tego forum, bo ono też musi sobie stawiać pytania…

1 polubienie

Nie rzucę forum skąd nasz lud
Świrnięty szczep pytamy
Do krwi ostatniej będę wśród Was
Wykończycie mnie, albo ja Was :)))))))

8 polubień

Ty nas :wink:

1 polubienie

Zagladnalem na kafeterie i mam dosc,wiecej tam nie zagladne.
Tu w miare jest przyjemna atmosfera.

6 polubień

Na Kafeterię zajrzałam i uciekłam zanim założyłam konto :frowning:
Ani tematyka, ani sposób traktowania się nawzajem, nie zachęcały. Zapamiętałam za to @joko, jako życzliwą osobę,
Tutaj jest spokojniej, ale przede wszystkim wielu z Was już poznałam z jak najlepszej strony, oczywiście. I to Wy sprawiliście, że tutaj osiadłam. Może nie za wiele piszę, ale czytam Was, nieraz skomentuję, jednak zawsze tylko z doskoku, bo … życie w realu zabiera sporo czasu, no i jest piękne :slight_smile:

11 polubień

Złośliwiec image

2 polubienia

@Leone popracuję nad tą miarą hahahah

1 polubienie

Postaram sie pomagac,moze uda sie przywrocic,wesole i ciekawee pytamy

4 polubienia

To miejsce jest dla mnie! Sami znajomi, brak trolli, anonimow i hejtu. O wiele bardziej przejrzysty interfejs, fajna grafika,ciekawe funkcjonalności. Miodzio!
Szacun @Szczery_do_BULU!

16 polubień

Dlaczego to ja zawsze muszę namieszać :)))) Nie oszukujmy się, zmieniliśmy tylko lokal, my pozostaliśmy tacy sami, nie wszyscy się “lovali” .

8 polubień

Dałaś dwie możliwości :wink:

1 polubienie

I tu przyznaje Ci racje,
Nigdy tak nie bedzie,by wszyscy sie kochai,harmonik,juz szuka CL na mnie :grin:
Ale u niego tonstandart,gdy brak argumentow ,CL.:grin:
A widac Tobie mieszadlo przydzielili :grin:

6 polubień

To se ne da, ze mną tylko jedna - draka :))))

3 polubienia

Ale wesolo :rofl:

2 polubienia

@Leone tylko bez nazwisk :)))) Nie mam na myśli ludzi, którzy mieli nas na CL , od zwykłej rozmowy zaczynała się bonanza, a wszystko przez nasz upór, dumę, złą interpretację.

3 polubienia

No i znowu,musze przyznac Ci racje.

3 polubienia

@Leone nie chodzi o to, czy rację mam czy nie, liczą się fakty, lubię się nimi podpierać co często odbierane jest za pieniactwo- niesłusznie! Podam pierwszy przykład gdzie wyraźnie widać brak porozumienia w prostym temacie : nazwa forum :))) Można też łatwo wdepnąć na minę w pytaniu, gdzie osoba pytająca ma już gotowe odpowiedzi , głową muru nie przebiję, przedstawienie odmiennego punktu widzenia jest bezcelowe…

4 polubienia