Dlaczego turyści nie czytają przewodników?

Cos kolo tego
Rekiny to ogolnie smaczna rybka, tylko musi być swiezutka (lub szybko schlodzona, zmrozona), bo one maja bardzo wysokie stezenie amoniaku w organizmie, a nie kazdy jest Islandczykiem żeby hákarl bez wysooktanowego bimbru jadać :wink:

3 polubienia

Turysta jak zapyta tubylca czy tu są krokodyle a ten odpowie,że nie ma to leci jak szalony do wody(bo zapłacił i mu sie należy).Tymczasem miejscowy kończy wypowiedź “bo boją się rekinów”.
A tak ogólnie to nikt myślący logicznie nie lezie pluskać się tam gdzie są te rybki.

4 polubienia

Nie mam przeczytanego tego artykułu, ale przypuszczam, że mogło też o to chodzić, że w mediach powtarza się nam, że rekiny nie są groźne dla ludzi. Czasami nawet mówi się, że seria filmów “Szczęki” jest bardzo mocno przesadzona i daleka od prawdy.

2 polubienia

Te rybki sa prawie we wszystkich wodach, gatunkow jest dużo, ale jest wiele ryb znacznie grozniejszych
Polecam cykle filmow dokumentów z Jeremym Wade - jest ich kilka - opisujacych od slodkowodnych po morskie potworki, czasem mikroskopijne.

1 polubienie

Wiem.W rybolu sprzedawali w moim mieście nie nadające się do spożycia :wink:

2 polubienia

Przed snem o tych rypkach, teraz się może śnić :roll_eyes: Śpijcie już…i tak nie zdążycie obejrzeć żadnej komedii romantycznej to za was 2 obejrzałam :sparkles: :sleeping_bed:

3 polubienia

@okonek 60 latka i miesiączka ? Pływała tam gdzie nie było to dozwolone .

3 polubienia

Nie doczytalam wieku. Ale mogla miec np. emdometrioze cy inne schorzenie? Ale to dywagacje.
A w ogole ta sprawa to mocno podejrzana.
Rekin moze i byl, ale czy tak kobiecine zeżarł do ostatniego okruszka zostawiajac akwalung i kostium kapielowy nienaruszone?

2 polubienia

No może i mógł…Ja też potrafię zjeść wszystko co na talerzu, a talerza i szpinaku nie naruszę. Są takie jak przed moim posiłkiem.

2 polubienia

:rofl::rofl::rofl: akurat szpinak bardzo lubię.
Ale ryż? Tylko jako lekarstwo w razie sensacji żołądkowych.
No i może byc parę ziarenek jak wyjadam owoce morza z paelli :wink:

2 polubienia