Dlaczego tyle samorządów wybrało ciemność zamiast tęczę?

Chodzi o strefy wolne od LGBT.
Juz nawet KE się tym interesuje. Jak można tak robić w XXI wieku?
I co dalej? Testy na orientację dla turystów? Wysiedlenia homo mieszkańców?
Dał nam przykład Adolf Hitler jak się oczyszczać mamy?

4 polubienia

Śląsk w 95% czysty. Widać tylko polska B pokazuje że wciąż jest B.

3 polubienia

Że też u mnie (poza obszarem województwa) jeszcze czegoś takiego nie ma :smiley:
Serio, nie zdziwiłoby mnie to. Podkarpacie i lubelszczyzna to jednak są dziwne regiony, ale Rzeszów np. to całkiem sympatyczne miasto (jak widać).
Już ten Śląsk jest bardziej cywilizowany, a to sporo mówi :joy:

4 polubienia

@Devil

Beeeeee! :tired_face:

2 polubienia

A barany są w Polsce A również. :wink:

3 polubienia

To nie ciemność. To przywiązanie do tradycji i patriotyzm zamiast agresywnej ideologi klgbt

@GumowaKaczka
Dlaczego uwazasz ze ideologia LGBT jest agresywna?

2 polubienia

@Devil
Tylko nie rozumiem dlaczego Swietokrzyskie… :hot_face:
Przeciez cala moja blizsza i dalsza rodzina ma calkiem inne zdanie

1 polubienie

Bo narzuca się siła.

1 polubienie

@GumowaKaczka
Ja tego narzucania nie dostrzegam. Jest tylko lagodna akceptacja
Ja nie jestem az takim zwolennikiem LTGB, ale toleruje dopoki nie szkodza

2 polubienia

Siłą? Ktoś komuś przykłada pistolet do łba? Chyba nie. Ktoś każe chłopcom nosić sukienki? Też nie.

3 polubienia

A to tradycja nie uznaje tolerancji? To nie tradycja tylko faszyzm.

1 polubienie

Takich co to obowiazkowo kiecki nosza to znajdziesz w pewnej organizacji religijnej. Moze i w kilku innych tez, ale ci sa w Polce widywani sporadycznie.
Jesli chodzi o rejon, gdzie walka z LGTB zaczyna byc kuriozalna? Sa to rejony gdzie tez sa silne wplywy prawoslawia, nie tyle jako religii wiodacej, ale zwyczaju.
A niestety ten odlam chrzescijanstwa traktuje seks z jednej strony w sposob na zasadzie - rozmnazac sie jakos trzeba, ale najlepiej szybko i bez przyjemnosci, wiec wszystkie zachowania typu radosci dla ciala to grzech. A z drugiej strony jako owoc zakazany neci? Bizancjum słynęło z rozpusty. Obecnie zdaje sie grzechem jest mowic o seksie i jeszcze wiekszym mowic dobrze.

3 polubienia

Jest akcja, jest reakcja. Oczywiście reakcja jest aż nazbyt skrajna i miejsca mieć nie powinna, bo nie pozostawia to miejsca do merytorycznej dyskusji. Jednak z drugiej strony brak chęci do dyskusji na rzeczowe argumenty cechuje obie strony i koło się zamyka.
Co zaś się tyczy porównań do Hitlera i faszyzmu, to czasami warto by się zastanowić na wypowiadanymi/pisanymi słowami, bowiem aż prosi się to o zastosowanie prawa Godwina.
Trzeba sobie również zadać pytanie, czy aby nazbyt bezinteresownie nie stajemy po czyjejś stronie, w nieświadomości, że tak naprawdę tej stronie chodzi o coś zupełnie innego, niż nam się wydaje. Do poszerzenia horyzontów polecam przykładowo tenże ciekawy artykuł.

4 polubienia

Powinno się stworzyć strefy wolne od wszelkich ideologii. Takie, gdzie człowiek może mieć święty spokój. Gdzie nikt nie będzie od niego oczekiwać ciągłego krytycznego przyglądania się własnemu sumieniu i zastanawianiu się, czy aby na pewno jest wystarczająco tolerancyjny, etyczny i moralnie i politycznie poprawny, bo przecież zawsze znajdą się jacyś „inni", których można skrzywdzić. Co za popieprzone czasy!

8 polubień

Moja rodzina na Podkarpaciu też ma inne zdanie, ale liczy się większość, a ta jest, jaka jest :wink:

1 polubienie

A wyobraźmy sobie jeden z drugim, że powstają analogiczne uchwały dotyczące wolności od religii. Powód? Jasny - nadęta ideologia, obietnice bez pokrycia, bezkarność funkcjonariuszy, powszechna pedofilia, a historycznie - miliony ofiar tejże ideologii w przeszłości. Jest się czego bać!

4 polubienia

Bo jest się czego bać. W imię religii zabito miliony ludzi.
Proszę podać ilu ludzi zginęło z rąk homo?

2 polubienia

W państwie świeckim wszystkie urzędy i szkoły powinny być strefami wolnymi od religii.

1 polubienie

Własnie! Czy homosie wywołali jakieś “wojny tęczowe”? Palili ludzi na stosach? Stworzyli “gejkwizycję”?

3 polubienia