Dlaczego tylko dzieci?

To też pamiętam. Dziś wolno przeciwmgłowe bez ograniczeń . Nawet wiele aut za pomocą przeciwmgielnych ma doświetlanie zakrętu. Zapala się to światło w którą stronę masz włączony kierukowskaz.

1 polubienie

U mnie tylko urzad podatkowy moze uszczuplic po prawomocnym wyroku.
Lub w przypadku dochodzenia za zgoda sedziego sledczego sprawdzic ruchy na koncie, ale od zawartosci wara.

1 polubienie

No więc w Polsce obecnie mogą zająć konto bo “podejżewają”

1 polubienie

No i dziecko się zestresowało! Bo jechało auto :roll_eyes:

Na WP nic nie czytam bo karzą mi wyłączać blokera ale po tytule mniej więcej wiem o co chodzi.
Nic się nie zmieniło.Dzieci musiały i nadal muszą posiadać kartę rowerową.

Ale auto jechało po jezdni, a szkrab wyjechał z za płotu na chodnik i zaraz nawet nie spojrzawszy, zjechał z chodnika na jezdnię, czyli wtargnął :slight_smile:

1 polubienie

Znając pomysły tego rządu, nie zdziwiłbym sie wcale, gdyby wprowadzili Kartę Pieszego :slight_smile:

2 polubienia

Ja juz wolę by zadnych nowych pomysłów nie mieli.

a wiesz co? niektorym by sie przydala :running_man: :red_car: :blue_car:
podobnie jak dodatkowy egzamin z przepisow posiadaczom praw jazdy, bo to co powinno byc najmniej zmieinamym kodeksem - czyli kodeks drogowy niestety jest ciagle rozgrzebywany i zmiany niekoniecznie sa spojne (ta spojnosc przepisow to bolaczka calej radosnej tworczosci legislacyjnej ( p)oslow )

Pieszego potrącił samochód, niegroźnie. Po chwili wybucha sprzeczka między nim a kierowcą.
– Ja mam prawo jazdy od 15 lat! – woła kierowca.
– A ja chodzę pieszo od 50 lat - krzyczy pieszy!

1 polubienie

-Wysoki sądzie, chciałam tylko dodać, że w momencie uderzenia poszkodowany rozmawiał przez komórkę i nie mógł właściwie zareagować, widząc moje auto.
-Rozumiem pani linię obrony, niemniej każdy ma prawo korzystać z telefonu w swoim ogrodzie

1 polubienie