Dlaczego w Polsce jest tak duży procent ludzi zacofanych?

Przykład. Łódź Kaliska. Pociąg odjeżdża za 10 min, jest możliwość zakupu biletu przez aplikację mobilną lub w biletomacie , a ludzie stoją w ogromnej kolejce za biletem do kasy … No masakra

1 polubienie

“Łódź… motyla noga!”

bo przeciez smartfon to tylko do polaczenia z FB sluzy,
a czemu sa zacofani technologicznie? szkoly nie wymagaja samodzielnego myslenia, wiec jak to - mam muslec? przeciez to boli.
i ciagle wpedzanie w kompleksy - ze to takie skomplikowane, tylko dla specjalistow, uwazaj, bo cos zepsujesz etc.
a prezes-bez to co? bez prawka, bez konta, bez umiejetnosci zrobienia zakupow? i co zyje jak paczek w masle - to inni z niego przykladu nie wezma?
stanie w kolejkach to oprocz tego zdaje sie nasz sport narodowy.
na systemie rezerwacji a PL sie nie znam, ale ja naprawde wybieram sie do urzedu czy kupuje jakis bilet (z wyjatkiem dziesiecioprzejazdowki do puebla u kierowcy) jak moge to zalatwic przez neta. w banku bywam raz do roku, chyba, ze jakas inna koniecznosc, bo jest wymog osobistego potwierdzenia, ze jeszcze zyje, z tym ze to wystarczy jakikolwiek oddzial.

Nawet ogromna kolejka przed kasą kolejową na dworcu Łódź Kaliska nie jest żadną wykładnią zacofania społeczeństwa.

4 polubienia

Rok temu jechałem pociągiem z Poznania do Szamotul. Ponieważ było późno a nas kilkoro wiec skorzystałem z aplikacji mobilnej. Podchodzi konduktorka a ja pokazuje jej ekran, gdzie od kilkunastu minut widniał komunikat “Transakcja w toku”. W koncu i tak musislem kupic bilet u niej i zaplacic drugi raz.

Kacper tak postrzegasz polaków? @anon3825063 punkt 6 regulaminu

troche jest, co prawda u mnie na dworcu autobusowym zmienili automaty sprzedajace bilety - jak bozie kocham latwiej nauczyc sie obslugi smartfona niz w tej szafie kupic bilet.

Podobnie jest z biletomatami na stacjsch SKM w Trójmiescie.

1 polubienie

Jest. Gdyby choć trochę pomyśleli, nie stałiby wtej kolejce.

Miałem podobnie, to konduktorka zapytała gdzie jadę, a że to było daleko to poczekala aż będzie dostęp do internetu

Co jest zlego w slowie “kuźwa”?:wink:

Wiesz co pisałeś więc bez ściemy. napisz kuźwa albo usuń. Kuźwa nie jest zakazane i nie wymaga hasza

Nie widzę tam przekleństwa, więc nic nie będę usuwać.
Poza tym moderacja jest od usuwania, nie ja, więc kolejny raz nie szantażuj mnie, bym coś usunął:)

To była prośba nie szantaż

A poza tym to cytat Pazury.

Urazona duma, że zwrócono uwagę wielmoznemu Panu?

1 polubienie

A napisałeś czyj cytat? Mam się domyślać?

O, i tak się możesz do mnie zwracać.

1 polubienie

Marzenie ściętej głowy :wink:

Dziwne masz do mnie prośby:) żaden inny moderator nie ma do mnie takich próśb od kiedy tu jestem;)