Do czego masz słabość?

Ja też. Może nie antyk, ale krzesło kapitańskie z lat 60 jakie było w moim domu rodzinnym, wyciągnąłem ostatnio z rupieci i dałem do renowacji. Teraz stoi przy moim biurku i siedze na nim przy pracy:

8 polubień

Do piwa, ale i tak wszyscy tu to wiedzą :yum:

5 polubień

Ja TEŻ!!! :innocent:

4 polubienia

Do metalu, kobiet, alkoholu, horrorów i wycieczek górskich. Kolejność przypadkowa

5 polubień

Kobieta i horror to właściwe połączenie. :rofl:

5 polubień

Zajebiste hobby. Kiedyś zrobiłam stolik i szafkę ale zdecydowanie to nie dla mnie, nie mam cierpliwości.
Ale podziwiam i lubię o tym słuchać, czytać czy oglądać filmy.

Ja mam słabość do papierosów :sunglasses::laughing:
A serio to do podróży.
I do zdjęć.
I do gotowania ostatnio.
I do teatru - bardzo tęsknię, ostatnio jak byłam, dawno temu, jeszcze w czasach zarazy, ale teatry już były otwarte tyle że trzeba było zachować odległość, podać swoje dane, mierzyli nam temp, to po spektaklu dostałam info (SMS), że aktor miał covid i w razie objawów bla bla bla :scream:

3 polubienia

Książki wrzucasz do kominka???
Tego nie zrobiłbym nawet harlequinowi…
A te które sie sypią,często oddaje do introligatora…

3 polubienia

oto ciekawe, zastanawiałem się często co to za ludzie co lubię stare rzeczy, bo dziwi mnie to. Miło poznać.

mnie zachwycają wykresiki, lubię analizować.
lubię też systemy rozproszone, tam dzieje się asynchroniczna magia.
mam też słabość do pięknych samochodów, ale takich w zasięgu portfela zwyczajnych Europejczyków.

3 polubienia

Systemy rozproszone?
Zaczynasz od rachunku prawdopodobienstwa ,Alicji i kota Garfielda w butach

1 polubienie

Wszystko wskazuje na to, że chyba mam słabość do pięknych i wdzięcznych kobiet z Ukrainy, ale żeby być przy tym sprawiedliwym, to i Białorusinki i Rosjanki też tutaj się wkalkulowują.
Może jest to połączone z sentymentem to zamierzchłych czasów, tych z epoki homo sovietikusa.
Być może jest to słabość tylko tymczasowa.

4 polubienia

Niekoniecznie, albowiem baby tam dorodne… :grinning:

2 polubienia

Silne kobiki sa i jednak zdominowane.
I tu zaczynaja sie schody

1 polubienie

Spokojnie, jak się rozgoszczą w Polsce i zobaczą, że same sobie radzą bez chłopa, który bije i pije to nie będą miały siły na wdzięczność tak będą zarobione w pracy…

2 polubienia

Dzisiaj rozpoczynają się mistrzostwa Europy w lekkoatletyce.Polecam uwadze 2 skoczkinie wzwyż z Ukrainy!

3 polubienia

Mam słabość do tak wielu spraw, że normalnie cud jeszcze, że nie oslablem zupełnie. :grin::stuck_out_tongue_winking_eye::boom:
Podróże - nie ma prawie tygodnia, bym gdzieś chociaż na moment nie wyskoczył.
Piwo - tyle razy pisałem. Smakowałem najrozniejsze z ponad 100 krajów swiata
Książki - mam swoją bibliotekę w Polsce i Niemczech
Ale jeszcze mi mało, wiec tworzę swoje książki a w nich zarówno to co sam wymyślę jak i te najwartościowsze dzieła które da się wydrukować w miniaturowej ksiazeczce. Ostatnio zajmuję się Bajkami
I. Krasickiego…

4 polubienia

Mam slabosc do blondynów😉
@benasek co bylo w pandemii? Zamknięcie zrozumialam karę więzienia

2 polubienia

O kwestii słabości do płci przeciwnej nie będę się rozpisywal…
Jeśli ktoś umie czytać między wierszami, przeczyta. Pozostałym musi wystarczyć fantazja…

5 polubień

Oj fantastów?

Jutro nie będzie lepiej

2 polubienia

Byle nie było gorzej…

2 polubienia

są ładniejsze od Polek, ale nie bądź spermiarzem, bo to jest wschód, niższa kultura, niższa inteligencja, alkoholizm, prawosławie i wrogość historyczna.
Ponadto co 176 Ukrainka ma HIVa.

Inna sprawa, że Polki są rozszczeniowe, niemiłe dla Polaków i mają kompleksy na punkcie swojej narodowości podczas gdy polska narodowość jest najlepsza.

2 polubienia