Do czego masz słabość?

Jest dużo proste niż prostsze :crazy_face: w sumie to stolarka renowacyjna i podstawowe narzędzia ręczne wystarczą oraz dokładność i wiedza z obróbki. Kobiet mających takie hobby i wiedzę znam niewiele, bardziej to projektantki / ja myślę a ty robisz - on /. W sumie to meblowanie pomieszczenia nie jest łatwe, bo trzeba myśleć i o drobnych szczegółach by całość cieszyła oko znawcy tematu, tak więc np kolorystyka mebla i pomieszczenia, zasłony i logiczne rozłożenie by określić swój styl, a jednocześnie by go nie zagracic zbędnym elementem
. U siebie tak zrobiłem mebelki na wymiar których nie mam się o co kolwiek wstydzić bo jakością nie odbiegają od tych z katalogów, tyle że to już był wyższy poziom wykorzystania np narzędzi czy dostępnej technologi.

Niedługo też będziemy antykami, dobrze że są ludzie znający się na fachu, może i nas odnowią :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Do jedzenia. Zwłaszcza do potraw pikantnych dobrze doprawionych, najlepiej z mięsem. Potem desery - zwłaszcza na bazie ubitych jaj - [krem brule] i wszystkie pochodne. Uwielbiam się włóczyć po sklepach z używaną odzieżą w poszukiwaniu perełek: nietuzinkowych ubrań i torebek. Mam słabość do inteligentnych mężczyzn o pięknych głosach - mogę słuchać w nieskończoność - a jeśli już mają zdolności śpiewacze to - mów do mnie jeszcze! :star_struck::smiling_face_with_three_hearts::heart:

1 polubienie

Do kobiet lubiących mężczyzn z absolutną nieumiejętnością śpiewu.
:joy:

2 polubienia

Niekiedy słabość może być zaletą, wyzwaniem. U mnie to kobiety, dobra kuchnia - byle dużo i smacznie, nie pomijam tych regionalnych, podróże, muzyka, książka, praca itd

1 polubienie

Ludzka wyobraźnia dopoki nie zamienia sie w bajki braci Grimm? Hmmm pieczyste z czarownicy w towarzystwie Czerwonegi Kapturka?

1 polubienie

Grimm i Krasicki to zupełnie inna bajka. Jednak jakbym miał wybierać, wolę Krasickiego, aczkolwiek i bracia Grimm właśnie siedzą w mojej poczekalni. Kwestia czasu, kiedy się za ich wezmę i nie chodzi o ich czytanie…

1 polubienie

Ja zanmienilam sie w babe jage
Na chrzest komplecik bajek plus basnie polskie na odtrucie
Filutek sasiadow mamy w PL ma trzy lata i bystrzak juz odchodzi od od serii poczytaj mi mamo

1 polubienie

Cóż, chyba mi dogadałeś, chociaż te wszystkie argumenty mogą być całkiem dyskusyjne.

Kolega pomylil HIV z hepatitis C
Na jedno i drugie szczepionki nie ma
Skutecznego w 100% leczenia rez nie, niestety
Zaraza paskudna

Co do metody jak sie to przenosi? Krew i plyny ustrojowe,i zle wysterylizowane narzedzia. W praktyce przy jednorazowym sprecie lub dbałości o mnimmun higieny ? Da sie opanowac

2 polubienia

Bzdura. Nie ma czegoś takiego, jak najlepsza narodowość.

3 polubienia

Oj kolega ksenofob żbikem go potraktuj

3 polubienia

Hitlerowcy też tak uważali.

2 polubienia

Startujesz ostro

Sowiecka kobieta miala gorzej :nauseated_face::nauseated_face:

Uff, dziękuję. Już mnie uspokoiłaś. Teraz będę się starał rekawiczek higienicznych i innych gumek jak najczęściej używać… :clap:

1 polubienie

Pytanie z 2020 roku!!!
Nie wiem do czego miałam wtedy słabość ,moje słabości są zmienne i niestałe… :upside_down_face:
image

Moje znaczy nosicielka łuku a urodziłam sie pod znakiem Strzelcai jak sama nazwa wskazuje? Lubię wode jako zywiol :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia


:innocent: :wink:

Do Steampunku :wink: