Do czytajacych ksiazki

Jakie wydania wolicie? W oprawie twardej czy miekkiej? Ja do miekkiej nie mam nerwow: rozklada sie na jakies 110° (najwyzej) a ja musze gimnastykowac szyje. W twardej rozkadaja sie plasko i jest wygodnie…

1 polubienie

e-wydania. A Kindle rozkłada się conajwyżej na części…

3 polubienia

To prawda, ale ma inny zapach… :grin:

1 polubienie

Mnie tam wszystko jedno. Aby tylko było co czytać.

4 polubienia

No to racja, ale w miekkiej oprawie koncze kilka kawalkow ksiazki…

1 polubienie

Bo nie należy zakuwać, tylko czytać. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ale wpadlam na pomysl: w miekkich pozyczam z biblioteki. Zazwyczaj sa rozkawalkowane i bardzo luzno zszyte cienka linka. I sie rozkladaja ja ta lala (no, bez zberezenstw!!!) :innocent:

1 polubienie

O lala! :grinning:

1 polubienie

Bardzo grzecznie :heavy_heart_exclamation: To tylko jestem jakas taka ze sklonnosciami… :disappointed_relieved:

1 polubienie

Nie tylko Ty, nie tylko Ty… :innocent::kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

Jest mi to obojetne. Fakt, te klejone maja tendencje do rozlatywania sie na kawalki.
A miekkie wydania z lat 80 bywaja przysmakiem rybikow - chyba z wojennej biedy stosowali papier najnizszej klasy?

2 polubienia

Ty to potrafisz czleka pocieszyc! :joy:

1 polubienie

Jam ci pocieszyciel - zgorszyciel… :grin:

1 polubienie

Ja TEZ!!! :joy:

1 polubienie

Kindle paperwhite IV. Mój zeszłoroczny prezent na urodziny bije każdy papier na głowę. Nawet problem małżeński pt. “bo ty po nocasz swiecisz te lampki w sypialni” także zniknął. Czytnik nie daje takiego światła, żeby ktoś o bok nie mógł spać

2 polubienia

E-booków nie lubię, wolę papier. Ale już audiobooki są niezbędne w moim domu :wink: Słucham podczas prasowania, obierania ziemniaków i innych czynności nie wymagających używania mózgu.
Z papierowych zdecydowanie wolę stare wydania. Dziś książka jest gruba, ciężka niewygodna do trzymania w ręku, a ja tak właśnie czytam. Ma grubszy papier, olbrzymie marginesy tylko po to, by klient myślał, że kupuje więcej treści. Oprawę wolę miękką.

3 polubienia

Wszystko jedno,byleby bylo co czytać. Papier. Tylko i wyłącznie. Żadne kindle,ebooki,słuchanie.

3 polubienia

Jeżeli treść jest ciekawa, nie zwracam uwagi na takie “niedogodności”.

2 polubienia

Tez tak uwazam!!!

Do takich pytań praktyczniejsze są dołączane sondaże. W miękkich oprawach są tańsze i chyba one dominują.