Do gazu...

Tyle, ile za stosowne uznam.

3 polubienia

Na ten temat było już powiedziane dostatecznie

Za kim niby przyszedłem?

Za mało.

3 polubienia

Wiesz co sie stalo?
Nie ma zewnetrznego wroga,.
W tej dytuavji co niektorzy musza na sile znajezc kogos,by czuli sie lepsi,czyli sile.komus nabluzgac,kogos ponizyc pobic.
To szukowiny,ktorzy w razie zagrozenia uciekna,gdzie pieprz rosnie,albo podpisza lojalke.
Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takich ludzi.to jakies wynaturzenie.chora psychika.

7 polubień

To o czym piszesz @anon86894402 jest już u nas, tutaj, jak widać. Sami wpuściliśmy bo byliśmy za mało zdeterminowani aby usunąć na zawsze. Więc może wrócimy do sprawy i zrobimy porządek chociaz u nas. Bo w tej sprawie ja nie znajduję u siebie ani cienia tolerancji.

4 polubienia

Zaczyna się…

XD a mnie pytaja ci NIEMCY XD jak to jest ze Polska jako naród tak dobrze sobie radzi i zazdrosza Polsce że nie ma takich problemów…

To jest tragedia, ktora sobie zgotowalismy na wlasne zyczenie. Dobra zmiana, ktora bedzie coraz lepsza jesli duza czesc z nas nie zacznie myslec. Jesli bedziemy grzeszyc zaniedbaniem: “bo co znaczy jedna glos”…

3 polubienia

Swiat nie chce. Jesli przejrzy sie zachodnie gazety, to znajdzie sie wpisy o “tragedii” i “katastrofie” w Polsce. Ale co NAS to obchodzi? Przeciez to MY jestesmy najepsi!

3 polubienia

A dlaczego homoseksualisci maja byc napietnowani? A kto okreslil polska “moralnosc”?

1 polubienie

A co ma gejostwo do obrony podczas wojny? Jak sobie wyobrazasz obrone? Na koniu z szabla w dloni?

1 polubienie

Mam dość tej nienawiści i pogardy która nas otacza. Nawet w PRLu tak nie było… Zmieniamy się na gorsze… Wciąż nas straszą… bójcie się… i tworzą potwory…

5 polubień

Ty kogoś cytujesz czy coś paliles? :rofl:

1 polubienie

Krzyczą tolerancja, tolerancja, a za kilka lat będą zrzucani z wieżowców przez islamistow, :slight_smile:

Jak widac nie wszyscy to rozumieja. Szkoda…

2 polubienia

Zobaczymy za kilka lat

Zawsze wydawało mi się że takich całkowicie lewackich użytkowników jest tutaj dużo więcej… Ale po dłuższej obserwacji mam już takie 3 mocne “typy” z którymi wiem że nie ma co dyskutować o światopoglądzie czy polityce :rofl: reszta ku mojemu zaskoczeniu nie jest taka skrajna obłudna anty anty itp… XD ten wpis w pytaniu akurat tego użytkownika to czysty przypadek, chociaż gdybym nie wiedzial jakie ma tutaj wypowiedzi to nie musiał bym pisać że to przypadek XD
Oczywiście nie będę podawał tych nickow…

1 polubienie

Dali się oglupic medialnej propagandzie niestety

1 polubienie