Do gazu...

Jedynym wyjściem są wybory i partia bardziej lewicowa.
Albo powalczymy o tolerancyjny, postępowy, szanujący prawa człowieka, konstytucję kraj liczący się za granicą albo znów damy dupy za kolejny zasiłek i zapewnimy sobie państwo nazistowsko-kościelne.

4 polubienia

To nawet nie jest kwestia systemu. Za takie czyny powinna być odpowiedzialność… ale jak widać jeden z drugim cymbałem to popiera w imię jakiejś obeony polskości…
Kiedyś krzyczał ktoś żeby strzelać do łodzi z uchodźcami… teraz prawdziwy Polak w trosce o kraj wysyła do gazu każdego kto się z nim nie zgadza…
Ostatni dzwonek brzmi… i każdy udaje że go nie słyszy…

3 polubienia

Przestań panikowac, dlaczego według Ciebie każdy ma tolerować to, co Ty uważasz za stosowne? Na szczęście nie wszyscy wierzą propagandzie i dlatego Europa się jeszcze jakoś trzyma

Ty jesteś ostatnią osobą która mogłaby być przeciw tolerancji. Za całą przeszłość nie powinno ciebie tu być. Jesteś właśnie dzięki tolerancji i temu że inni nie wyznajątwoich zasad. Więc nie pisz mi że ma być to co ja uważam za stosowne.

7 polubień

":joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

nie panikuj.
historia pokazuje, ze jak to nieproszone wlezie to trudno sie pozbyc, ale nie jest niemozliwe.

1 polubienie

Obudzicie się jak islamista będzie Wam gardło ciął

Tak bardzo chcecie tolerancji, że Żydzi nawet obwiniaja nas o straty podczas IIws i chcą odszkodowania od Polski

a sadzisz,ze islamisty nie da sie odstrzelic wczesniej?
ale niech to robia sluzby antyterrorystyczne - po to sa.
Francja, Anglia czy Niemcy dali sie zlapac we wlasne sidla - dali palec, a teraz towarzystwo sie rozzuchwalilo i zada deseru.

No i Polskę czeka to samo, jakie służby antyterrorystyczne? Niedługo obcokrajowcy będą mieli większe prawa od nas i wtedy będą z nami robić co chcą, a im więcej gejostwa, tym mniej prawdziwych mężczyzn, którzy obronia swoją rodzinę

Przecież to jest niedorzeczne, żeby ktoś innym kazał coś tolerować, bo tak.

Nie. On nie jest tu dzięki tolerancji a dzięki wolności. Dużo osób go tu nie toleruje, na szczęście dzięki wolności, tą swoją nietolerancje mogą sobie wsadzić w du… Xd

1 polubienie

Chyba jednak nie masz racji.
Pomysl co by sie stalo,gdyby zakladal kolejne posty i zakiadt odpowiedzi,widzi dwadziescia wpisow od toznych odob,wypier…aj stad’’ i ani slowa wiecej.

1 polubienie

Przecież to jest jasne że przynajmniej kilka osób go tu nie toleruje. I wolalo by żeby go tu nie było mimo że można stwierdzi że to te osoby są dużo gorsze od niego jeżeli chodzi o wpisy tutaj

nie przesadzaj, sutanny podwina i pognaja dzwonic na trwoge…

Niedorzeczne jest to że w kraju w którym każda rodzina straciła kogoś wskutek czyjegoś mniemania o własnej wyższosci, że w tym kraju ktoś gardzi ludźmi i bez zażenowania krzyczy “do gazu”

4 polubienia

Ale kto tak krzyczał bo chyba nie czytałem tego artykułu na necie… To do gazu go dać i będzie spokój z takimi XD

1 polubienie

musialbyc spora komore gazowa wybudowac…

Ok to. Lepiej do komory ta mniejszość czyli lepszy “gorszy” sort…

Nie będę szanował kogoś, kto publicznie życzy śmierci dziecku.

3 polubienia