Dobra rada?

uwaga!
1- wino można zastąpić piwem.
2- nie dotyczy niektórych użytkowników, którzy już to stosują w praktyce.

4 polubienia

Ale piwa winem nie zastąpisz… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

bo ja wiem? jak sie nie ma co sie lubi?

2 polubienia

Niczego nie da zastąpić się niczym. Nie idźmy w świat erzacu. Po co? Czy wibrator jest w stanie zastąpić faceta?

To już lepiej żyć w ascezie alkoholowej niż jakieś podmianki robić.

o jakiej ascezie piszesz?
wino to wino, piwo to piwo - jednego drugim nie zastapisz.
erzacem to by bylo napic sie koktajklu jabola z bimbrem

1 polubienie

A co @okonek napisałaś w pierwszym poście? Jeszcze jestem chyba trzeźwy.

Koktajl Mołotowa to piwo, wino i wódka w jednym. Takie zlewki kupowało się w czasie studiów u barmana spod lady. I człowiek żyje dalej, znaczy przeżył.

3 polubienia

Ja mam taką jeśli już mowa o lodówkach. Jest podłączenie do 220 i 12V Oprócz chłodzenia ma tez podgrzewanie, ale to dla chorych na gardło piwoszy … Ostatnio mniej korzystałem, bo była zima i piwo chłodziło się w korytarzu. Na lato znów się przyda.

41QYG85FDVL.AC

1 polubienie

dotyczylo to sytuacji zawartosci chlodziarki, niekoniecznie kieliszka/kufla
poza tym sa tacy co lubia jedno i drugie. a psa uznaja za nieco glupsza rase kota :wink:

Im piwo słabsze tym powinno mieć niższą temperaturę. Zalecane od 3 do 13 stopni.

@okonek? Czy Ty aby masz dobre przemyślenia na sobotni wieczór? Tradycyjnie o północy idziemy do znajomych na imprezę. Zawsze rozpoczyna się o tej samej godzinie. Chodź z nami! Znajdziemy Ci jakiegoś fajnego singla.

kolego @Lazy - ze sie tak wyraze nowy jestes i nie znasz mojego zdania o hiszpanskim piwie - choc kolezanki i koledzy na forum pocieszaja mnie jak moga, ze sa gorsze rzeczy na swiecie :wink:

2 polubienia

Pocieszę Cię @okonek. To tak jak ma się polskie wino do hiszpańskiego. Po prostu inna kultura.

Pocieszę Cię drugi raz @okonek. Jako zagrychę lubię hiszpańskie wędliny :slightly_smiling_face:

1 polubienie

@okonek w maju mam urodziny :slightly_smiling_face: Możesz mi w prezencie ofiarować dobry jamon :slightly_smiling_face:

nie wszystkie, ale embutidos czyli solone i suszone zacne maja
image
nie mowiac o serach
image
ja serozerna, wiec dla mnie to raj
troche oscypka tylko brakuje

@okonek tradycyjnie znowu gdzieś się “zawieruszyła”. Ewentualną odpowiedź przeczytam jak tutaj wpadnę przy okazji. Czego mogę życzyć w sobotni wieczór? Tylko jednego: spełnienia! Kłaniając się nisko, uciekam😘

1 polubienie

Minęły się odpowiedzi :slightly_smiling_face: @okonek narobiłaś mi apetytu! Jestem wszystkożerny, ale taki zestaw wprost mnie rozwala! Uciekam​:kissing_heart::wave:

1 polubienie

Są gorsze … Koleżanka Lubuskiego nie piła.

Jedyne, co te piwo ma dobre, to ( tylko niestety czasem) kapsle …

2 polubienia

Mam taką, trochę niższą przy łóżku. Wodę też tam trzymam. Idealna w roli chłodziarki i stolika nocnego! Co prawda nie zjedziesz z temperaturą do np. 4 stopni, może prędzej do 7-8 stopni, ale działa i się sprawdza. :wink:

1 polubienie

Masz wimoteke czy chlodziarke?