Dobre rady

Do grania się nie nadają bezprzewodowe moim zdaniem
Zawsze są minimalnie później i są podatne na zakłócenia. A po kablu słyszę co zgrywam. Dla mnie słuchawy muszą odcinać, działać i wyglądać

2 polubienia

Zapach to pikuś. Na szybach z zewnątrz jest jakiś brud z tłuszczem. Sufity już 2 razy malowane i ściany, a mieszkam tu 4 lata.

Zgadzam się z tymi zbieraczami kurzu i brudu. Sugerując się Twoimi wcześniejszymi wpisami @Devil, i zakładając, że były prawdziwe, w kwestii wystroju i porządku w mieszkaniu, dogadali byśmy się.
Trochę bym nalegała na częstsze pranie zapierdzianych dresów :stuck_out_tongue_winking_eye:
Też nie zapomniałam :joy:

1 polubienie

Dzięki za wyjaśnienie. Chciałam dobrze doradzić :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

może go zreanimuję, bo nie chce mi się wydawać 600-700 zł na zakup słuchawek… te co mam lubię. Problem z wtyczką, bo tam jest taka blokada przeciw wypięciu kabla ze słuchawek… i nigdzie nie można dostać. Może sobie osłonkę tylko wymienię i starego wtyku użyję? Nie lubię lutowania i dłubaniny, ale chyba nie będę miał wyjścia.
Mam rezerwowe słuchawki studyjne, ale one się nie nadają na imprezę… bo kabel jest stały… i przede wszystkim za długi, zawsze się po ziemi majta. Wolę kabel spiralny.

2 polubienia

Dres spoko jest :grin:
Chłop musi pachnieć chłopem. Golić się tylko na ważne wyjścia :wink:
Z tym smogiem to wasze władze powinny się ogarnąć. Jest wiele programów wymiany pieców i dotacji. U mnie burmistrz regularnie się tym na FB chwali.

1 polubienie

U mnie najlepiej się sprawdziły słuchawki nauszne HiFi. Mają jednak 3m kabla który musiałem zwinąć i ściągnąć.
Jeżeli to ci nie przeszkadza to celuj w ten rodzaj. Są to tzw. słuchawki studyjne.

2 polubienia

Łap za lutownicę :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nasza zaradność życiową, to bardzo ważna rzecz :wink:

2 polubienia

Model ISK HD9999 wszyscy polecają.
@anon86894402

2 polubienia

@Devil, te porady dla @anon86894402 :wink:
Ja już ugotowałam zupę ogórkową ze szpinakiem (odmulacz), a teraz się teleportuje przed tv. Już niebawem kwalifikacje do TCS :grin::grin::grin::grin::grin:

2 polubienia

A i nie kupuj takich z dużą impedancją bo mogą grać cicho na telefonie. Kwestia mocy urządzenia. Tak do 32 Om.

1 polubienie

Dla mnie te słuchawki się nie nadają, bo nie mają możliwości odwrócenia słuchawki. Poza tym nie podobają mi się wizualnie. Bardziej w tę stronę bym szedł. Wygoda, estetyka, jakość… i mniej rzeczy w które się może coś zaplątać, tym lepiej :slight_smile:

Mnie potrzebne do pracy a nie do telefonu :slight_smile:

3 polubienia

@Devil, to Mariusz zamierza kupić nowe.
Ja mam takie :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Diabeł dobrze się prezentuje w internetach :sunglasses:

2 polubienia

Lepiej, niż moje słuchawki Sony?
It is impossible :wink:

2 polubienia

A o Kindle kolega nie słyszał? :wink:

2 polubienia

Słyszał, ale wolę knedle od kindli… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Te tzw.“obowiazki” to moj żywioł.Uwielbiam myc okna,prasować a ścieranie kurzu zazwyczaj trwa godzinami bo stanowi idealną okazje by cos na półkach poprzestawiać,ustawic w nowym porządku wg.jakiejs nowej koncepcji.
Mowa oczywiscie o plytach i ksiązkach ale takze o pewnym artystycznym nieładzie na biurku ktory uwielbiam :slightly_smiling_face:
Gdy żył pies,dochodzilo jeszcze wychodzenie na spacery co…oboje nie zawsze lubiliśmy bo tak ona jak i ja,nie cierpielismy jesienno zimowych deszczów…
Moja osobna pasja to czystość w kuchni.NIE MA PRAWA byc w moim mieszkaniu widoku zlewozmywaka z brudnymi garami a nie daj Boze,zasyfionym szkłem!Juz nawet nie wspominam o niedomytych sztućcach :face_with_raised_eyebrow:
Pytanie jednak bylo o metody…
I tu jestem w kropce bo nie mam żadnych metod.Jak jest cos do zrobienia to po prostu robie :innocent:

2 polubienia

Moja rada : oddelegować komuś innemu

2 polubienia

Taa spróbuj być kreatywny będąc głową rodziny. Zapomniała że to szyja kręci głową, mało dysponuje bankomatem. Kaziu na co tyle farby albo tapety, no na loki i na pazurki mnie zbraknie. Masz gust, podajesz do jakiej kwoty, ja daję koncepcje, ty decydujesz, ja robię zgodnie z ustaleniem, ty podajesz kawę i serniczek. Na końcu żółwik bez cmoka, nie obrażam się. Gres, struktury, tapeta itd mają + i -, ino to twoja działka

1 polubienie

U mnie obrębie województwa nie ma antykwariatu, księgarnia po 70 latach padła, biblioteka miejska to nie wiadomo co tam dalej - czy mieszkanie dla bezdomnych, czy sprzedać lokal na usługi

1 polubienie