Dobry czas dla Polski?

Wprawdzie wybory były demokratyczne, ale PiS zdobył samodzielną władzę w 80% dzieki kłamstwom. Kłamstwa, manipulacja i kombinatorstwo sa znakiem rozpoznawczym tej władzy na skale dotychczas niespotykaną. Oczywiste jest że kłamstwa są wpisane w politykę, ale to, co dzieje sie od 4 lat, nie miało miejsca od czasów komuny. Właściwie trudno znaleźć jakąś dłuższa wypowiedź Kaczyńskiego, premiera, prezydenta i innych przydupasów, w której nie byłoby kłamstwa, przeinaczenia, manipulacji, oszustwa.
Kłamstwem zdobyli władzę, kłamstwem ja utrzymują i kłamstwem (np. smoleńskim) podzielili naród!

1 polubienie

:rofl::joy::rofl:

Bo pis wypłynął na smoleńskiej fali. Ludzie zaczęli podejrzewać zamach na nasze elity i układ z Putinem. A że jesteśmy rusofobami to ziarno trafiło na idealny grunt. Z tego ziarna wyrósł potężny dziś pis. Cwanie przejrzeli błędy PO i zaczęli wypełniać tamte luki - zaniedbany Kowalski z małej miejscowości. W polityce ważne są fundamenty. Jak se je zrobisz to potem łatwiej ci układać następne cegły. Wygrana PiSu jesienią będzie zadaszeniem.

1 polubienie

Nawet jeżeli te twoje teorie są… słabe jakies, to przynajmniej widać że jesteś neutralny… Jakiś fanatyk antypis dla przykładu w życiu nie powiedział by że PiS jest potężny… Nie ważne w jakim znaczeniu. :rofl: Albo że PO zabieralo komuś pieniądze… :rofl:

Ja wracam.

Albo że PO zabieralo komuś pieniądze…

A zabierało? Komu? Ile? Kiedy?
I najważniejsze pytanie - czy policja juz o tym wie? :slight_smile:

To nie są słabe teorie. To nawet nie są teorie. @GumowyKrokodyl
Kolega @Devil pisze o faktach. Nie należy tego mylić.

2 polubienia

No właśnie :rofl: zabieranie to też podnoszenie podatków. A każdy wie że kradli i jeżeli ktoś potrzebuje dowodów na to że PO kradlo bo udaje że NIE to równie dobrze ja mogę zakłamywać rzeczywistość o pis… Już nie wspomnę co obiecywali przed wyborami 2007 a co robili później wszystko na odwrót :rofl: i jakim cudem wygrali w 2011 znowu? Właśnie takim że głosowano na PO żeby nie wygrało pis… Mniejsze zło… Teraz jest dokładnie tak samo tylko na odwrot( to a propo tego że na pis głosuje tylko jakiś ciemny lud)

1 polubienie

To są teorie. Każdy ma jakieś wytłumaczenie dlaczego pis wygral i wygra znowu i wcale nie musi być tak jak pisze devil. A już to wspominanie o Smoleńsku…

A każdy wie że kradli…

A każdy wie że szczepionki powodują autyzm a Ziemia jest płaska.

1 polubienie

No i takie jest gadanie z fanatykiem właśnie :rofl: oklamuje sam siebie bo PO nie mogło być takie jak pis które przecież sam teraz krytykuje.

Coś co zaistniało , coś co się stało, teorią nie jest. To co już się nie odstanie, jest faktem. I Twoje, moje i inne interpretacje, opinie, tego nie zmienią, choćby nie wiem, jak się wysilać.
Dyskusja z faktami nie ma sensu, bo już niczego nie zmieni. Gdy pada deszcz, jest mokro i możesz sobie wmawiać, że jest sucho, a i tak będzie mokro.
Devil napisał, że w czasie deszczu było mokro.
Tak samo, jak faktem jest to, co powyżej napisałeś o PO. Nie mogę Ci zaprzeczyć, bo masz w tym wypadku rację. Stwierdziłeś fakt.

4 polubienia

Ten pies to dopiero bedzie za Toba tesknil, spacerki …

1 polubienie

@anon78353551 W trzydziesci lat,to ten ,przebrzydly PRL’’ podniosl Polske z wojennej ruiny
Minelo od wojny prawie 75 lat i przecietny polak nadal zarabia,jak w 45r.

Przecież to za czasów lewicy kościół odzyskał najwięcej dóbr materialnych i przywilejów.

4 polubienia

Rownie dobrze mozesz powiedziec,co nas interesuja glodujacy w Afryce.
Interesuje mnie bo Urodzilem sie Polakiem i Polakiem umre.
Gdyby mi przyszla ochota,moge wrocic,dom nadal stoi,mam gdzie wrocic,gdy zechace.

@birbant W Pols e jest taki problem,ze jest PiS i jest PO.
Reszta partii,to ich zatelity.
Nie ma silnej trzeciej opcji i tujest ,pies pogrzebany ‘’
Nawet gfyby polacy chcieli,to nie maja na kogo glosowac,te dwie partie trzymaja reke na pulsie,by nie wyrosla trzecie silna partia.
Nawet gdyby do patlamentu/ rzadu weszlo piec partii,to wiodaca partia ich zawlaszczy.
A inna sprawa,ze PiS i PO sa opozycyjne tylko medialnie,

4 polubienia

A znajdźcie w poprzednich rządach choć jedna taka aferę!

KLIK!

Afere w której PO niszczy sędziów? Nie było, nawet sobie tego nie wyobrażam… Przecież sądownictwo w Polsce zawsze mimo że niezależne było pro PO a nie PIS… To tak jak z nauczycielami… Nikt nie musial ich do niczego zmuszać lub za coś karać :rofl: Chociaż wiadomo że były wyjatki… a na przykład prokuratura nigdy nawet nie przyjęła dowodów w sprawie Komorowskiego itp… Ale to inna sprawa… I nie ma jak widać znaczenia czy rządzi pis czy po… Niektore osoby są ponad prawem a jest osoba osoba która publicznie może nazywać Komorowskiego złodziejem zdrajca i agentem, Komorowski nie zgłosi sprawy do sądu tylko udaje że nie słyszy… Bo wie że przegra te wydawało by się gowniarskie obelgi gdy ta osoba pokaże dowody… No a sama prokuratura właśnie, nie przyjmuje nawet zgłoszenia z dwodami przeciw Komorowskiemu…

Wszyscy narzekacie, a nikt z Was nie pójdzie na wybory, z czego połowa w ogóle w Polsce nie mieszka, więc do kogo macie pretensje

1 polubienie