Dobry wieczór z piosenką-niespodzianką

2 polubienia

Znałem ten numer.

1 polubienie

To dobrze, bo i tekst rozumiesz

1 polubienie

Właśnie chciałem to napisać. Podobny numer widziałem 10 lat temu w Nettetalu. Na żywo.

1 polubienie

Tez z Mary?

Nie pamiętam wykonawcy, ale na pewno nie ten. Jednak ładnie śpiewał. W ogóle, zauważyłem, że Niemcy lubią muzykę i śpiewać.

Utwór chyba ten sam, ale już pewności nie mam.

1 polubienie

To jest My Way,Paula Anki,spopularyzowane przez Franka Sinatre,głównie…
Od poczatku wiedzialem ze to facet…

6 polubień

Piękne zdjęcie. A piosenki posłucham później…

2 polubienia

Wczoraj był wieczór z piosenką francuską … Czyżby dzisiaj był z niemiecką?

4 polubienia

To tylko wersja niemiecka bo piosenka niemiecka nie jest…

2 polubienia

To masz, może tu trafiłem z niemiecką :slight_smile:

3 polubienia

Piękna piosenka, ale … nie po niemiecku! Niemiecki nie nadaje się do śpiewania, przynajmniej dla mnie.
Byłam kiedyś służbowo w Berlinie. Jeszcze przed gender i LGRW. W ramach atrakcji (pokażemy tym, co żyją bez paszportu jak się bawimy) zaproszono nas na wieczór piosenki niemieckiej, na którym śpiewali też transwestyci (też prawie ze striptizem) .

1 polubienie

image

3 polubienia

Mialem na mysli piosenke ze wstepniaka:)

2 polubienia

Toteż się nieco zdziwiłem, że ten klip Toten Hosen uważałeś za nie niemiecką piosenkę, ale już się nie odzywałem, bo może o czymś nie wiedziałem, co przecież zdarzyć się mogło …
Nie wiem, czy znasz The Puhdies? To taka trochę Budka Suflera w DDR-ach. Byłem na koncercie swego czasu …

2 polubienia

Bylem na 2 koncertach Puhdys w trakcie Miedzynarodowej Wiosny Estradowej,jeszcze w latach 70-tych.Byly tez inne niemieckie zespoly jak CITI czy progrockowa,Electra.
Kiedys bardzo lubilem ale i tak,w tamtym czasie,na serio czekalo sie tylko na Wegrow i nieco pozniej na jugoslowianskie Bijelo Dugme czy Smak.

3 polubienia

Wymieńcie mi kraje, w których to nie chodzi? Chyba tylko w Polsce.

1 polubienie

Ciebie żeby czymś zaskoczyć, trzeba się nieźle postarać … Toteż wygrzebałem kogoś,. kogo możesz nie znać.
Antysystemowy bard z Bawarii, przez jakiś czas nie można było go w radiu puszczać, może tak jest do tej pory?
Hans Söllner

5 polubień

Faktycznie nie znam :smile: I nie moge sluchac bom w pracy…
Ale dlaczego antysytemowy skoro z Bawarii?Przeciwko frau Merkel?

2 polubienia

Jawnie opowiadał się za trawą, i wszelkimi używkami. Kiedyś przejrzałem wszystko, co było na jego temat na YT. Gość jara gandzię i ma wszelkie zakazy dotyczące marychy w nosie.
Rozmawiałem kiedyś z policjantem i trochę mi o nim opowiedział. Często śpiewa po bawarsku, wiec ni w ząb go nie rozumiem.

3 polubienia