Dobrze mi się wydaje, że siodełka rowerowe bardziej pasują

do kobiecych narządów płciowych, niż do męskich?

Bo u siebie - nie wiem czemu - zauważyłem jakby przemieszczanie się położenia jąder z poprzecznego na wzdłużne, i przypuszczam, że może to być od jazd rowerowych, a poprzecznie bardziej harmonijnie wyglądają…

obraz

  • Dobrze
  • Źle
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

W nawiązaniu do Twoich perypetii życiowych przypomniał mi się tekst dość dawnej piosenki kabaretowej. Ale dopiero opis Twoich przypadłości pozwolił mi zrozumieć prawdziwe przesłanie tej piosenki. A brzmiała ona mniej więcej tak:

Casanova, Casanova,
żadna się przed nim nie uchowa.
Czy ma wzdłuż, czy ma w poprzek,
żadna mu się nie oprze.
:wink:

6 polubień

:rofl:

1 polubienie

Pokrowiec piankowy se kupiłem by jajka miały amortyzację.

2 polubienia

Spodziewałem się większej dyskusji.

Czego ty oczekiwałeś. Panowie nie lubią pedałować bo to tęczowe jest. Kobiety natomiast damek nie dostały. Musiałby na rurkę wskoczyć :wink:

Może zagadaj o siodle konia. Pobrykać każdy lubi.

3 polubienia

Siodełka rowerowe mają różne kształty, mimo, że na oko wyglądają tak samo, dlatego czasem jazda rowerem potrafi sprawiać nawet ból a czasami dawać więcej przyjemności niż się wydaje :innocent: Po prostu siodełko powinno być dopasowane chyba do konkretnego człowieka.

4 polubienia
2 polubienia

Głowy bym nie dał, że tyle jechała, chyba że z dużej górki.

1 polubienie

Gor w Hiszpanii nie brakuje :wink:

2 polubienia

Chyba ta rzeźba nietrafiona. Dawid akurat ma bardzo małego małego, a ktoś tam bredzi, że proporcje idealne… :wink:

1 polubienie

Biała rasa ma na ogół mniejsze małe, niż czarna. No i po wzwodzie mogą się różnie powiększać. U harmonijnych byków penisy są prawie ledwo widoczne, a w zwodzie wyglądają jak piąta kończyna.

2 polubienia

Człowiek zobaczy taką rzeźbę, nasłucha się, że proporcje idealne, a potem w zetknięciu z rzeczywistością potrafi się nieźle wystraszyć :relaxed:

2 polubienia

Powinienem gratulować narzeczonego? :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ale Dawid to chyba najbardziej niechlubny przykład, no chyba, że to celowy zabieg Michała Anioła, żeby podziwiający czuli się lepiej?? :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Męża :sunglasses: Myślisz, że odpuściłabym widząc taaaki skarb? :wink:
:rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

No ja nie widziałem, więc nie komentuję, Najważniejsze. że nie jak Dawid :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Nie każdy ma takie idealne proporcje jak rzeźba i ktoś, kto widzi pewne rzeczy “na żywo” po raz pierwszy naprawdę może się przestraszyć :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Sa specjalne siodelka damskie i meskie…

3 polubienia

I co teraz? Mam pozazdrościć, że nie przestraszyłem, czyś płochliwą niewiastą jets? :rofl::rofl:

1 polubienie