Dobrze mi się wydaje, że siodełka rowerowe bardziej pasują

do kobiecych narządów płciowych, niż do męskich?

Bo u siebie - nie wiem czemu - zauważyłem jakby przemieszczanie się położenia jąder z poprzecznego na wzdłużne, i przypuszczam, że może to być od jazd rowerowych, a poprzecznie bardziej harmonijnie wyglądają…

obraz

• Dobrze
  • Źle
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

W nawiązaniu do Twoich perypetii życiowych przypomniał mi się tekst dość dawnej piosenki kabaretowej. Ale dopiero opis Twoich przypadłości pozwolił mi zrozumieć prawdziwe przesłanie tej piosenki. A brzmiała ona mniej więcej tak:

Casanova, Casanova,
żadna się przed nim nie uchowa.
Czy ma wzdłuż, czy ma w poprzek,
żadna mu się nie oprze.
:wink:

6lajków

:rofl:

1lajk

Pokrowiec piankowy se kupiłem by jajka miały amortyzację.

2lajki

Spodziewałem się większej dyskusji.

Czego ty oczekiwałeś. Panowie nie lubią pedałować bo to tęczowe jest. Kobiety natomiast damek nie dostały. Musiałby na rurkę wskoczyć :wink:

Może zagadaj o siodle konia. Pobrykać każdy lubi.

3lajki

Siodełka rowerowe mają różne kształty, mimo, że na oko wyglądają tak samo, dlatego czasem jazda rowerem potrafi sprawiać nawet ból a czasami dawać więcej przyjemności niż się wydaje :innocent: Po prostu siodełko powinno być dopasowane chyba do konkretnego człowieka.

4lajki

https://gloswielkopolski.pl/zakonnica-z-poznania-smigajaca-na-rowerze-hitem-internetu-wideo/ga/12412204/zd/25231192

2lajki

Głowy bym nie dał, że tyle jechała, chyba że z dużej górki.

1lajk

Gor w Hiszpanii nie brakuje :wink:

2lajki

Chyba ta rzeźba nietrafiona. Dawid akurat ma bardzo małego małego, a ktoś tam bredzi, że proporcje idealne… :wink:

1lajk

Biała rasa ma na ogół mniejsze małe, niż czarna. No i po wzwodzie mogą się różnie powiększać. U harmonijnych byków penisy są prawie ledwo widoczne, a w zwodzie wyglądają jak piąta kończyna.

2lajki

Człowiek zobaczy taką rzeźbę, nasłucha się, że proporcje idealne, a potem w zetknięciu z rzeczywistością potrafi się nieźle wystraszyć :relaxed:

2lajki

Powinienem gratulować narzeczonego? :rofl::rofl::rofl:

1lajk

Ale Dawid to chyba najbardziej niechlubny przykład, no chyba, że to celowy zabieg Michała Anioła, żeby podziwiający czuli się lepiej?? :rofl::rofl::rofl:

3lajki

Męża :sunglasses: Myślisz, że odpuściłabym widząc taaaki skarb? :wink:
:rofl::rofl::rofl:

3lajki

No ja nie widziałem, więc nie komentuję, Najważniejsze. że nie jak Dawid :rofl::rofl::rofl:

2lajki

Nie każdy ma takie idealne proporcje jak rzeźba i ktoś, kto widzi pewne rzeczy “na żywo” po raz pierwszy naprawdę może się przestraszyć :rofl::rofl::rofl:

3lajki

Sa specjalne siodelka damskie i meskie…

3lajki

I co teraz? Mam pozazdrościć, że nie przestraszyłem, czyś płochliwą niewiastą jets? :rofl::rofl:

1lajk