Doganiamy cywilizowaną Europę?

Tak to dobra okazja :slight_smile:

2 polubienia

Wczoraj stwierdzilam, ze na zanurzanie woda w morzu jeszcze za zimna.
Babunia zawsze mowila, ze przed swietym Janem kąpiel grozi zapaleniem pluc.

3 polubienia

Coś czuję, że i Ty coś w genach otrzymałeś.
Nie martw się, złego diabli nie wezmą :wink:

1 polubienie

W genach mam choroby tarczycy, udar i zawał.
Alkoholizmu nie było.

2 polubienia

I tak sobie wykombinowałeś, że alkohol uchroni Twoją tarczycę, a Ciebie obroni przed zawałem i udarem? :wink:

2 polubienia

Ja już nic nie wiem. Coraz więcej młodych ludzi umiera. Nie pili, nie palili, uprawiali sport. Nie ma rady na przeznaczenie.
Badać się, ruszać, nie stresować bzdurami i w miarę zdrowo jeść. Innych sposobów nie ma niestety.

Zdrówko! XD

2 polubienia

A ja uważam, że lepiej żyć krócej i fajniej niż dłużej i byle jak :wink:
Zdrówko!
Kaczuszek byłby dumny widząc XD w Twojej wypowiedzi :joy:

2 polubienia

XD to najpopularniejsze “słowo” mlodzieżowe 2017r.
2018 - Dzban
2019 - Alternatywka

Kaczuszek uzywa czesciej xD

1 polubienie

To dla mnie cos zupelnie nowego i niepojetego.Ale zgadzam sie brak reakcji to katastrofa.
Kazdego,KAŻDEGO wandala biłbym tak by błagał o mozliwość zaplacenia za wyrzadzone szkody.I nie wazne czy to czarny podpalajacy ulice i sklepy,czy jakis kretyn podpalający maszty[???],czy stadionowe bydle łamiące ławki i krzesełka,czy[to bardziej angielskie],szczyle-debile bawiace sie w podpalanie koszy na śmieci…
Mało co mnie tak wnerwia :rage:

3 polubienia

Przypomniało mi się gdy budowano pierwsze linie kolejowe w XIX wieku to tacy sami ludzie ostrzegali że krowy przestaną dawać mleko a kury znosić jaja gdy zobaczą ziejace ogniem i dymem pociagi. A ludzie dostaną zwrotów głowy od tych oszałamiających prędkości.

5 polubień

To niezłą masz tę pamięć, skoro przypominają Ci się takie historie :wink:

2 polubienia

Toś ty najstarszy człowiek na świecie.

1 polubienie

Czyli niszczenie dla samego niszczenia?
Mnie milo zaskoczylo zdyscyplinowanie hiszpanskiego spoleczenstwa - co prawda mlodziezowe elementy wywrotowe probuja rozrabiac, ale o ile kiedys to w znacznym stopniu tolerowano, to teraz traktuje sie ich jako potencjalnych mordercow. Sa zasady czego sie nie robi w czasie zarazy i obowiazuje wszystkich.
Co prawda u siebie stwierdzilam jednak polski syndrom - tak skonstruowane przepisy jakie powstały i powstaja w czasie kwarantanny maja takie dziury, ze kot z poniesionym ogonem przechodzi. Ale jakos nikt dziur nie szuka. Korzysta z furtek, ale zdroworozsadkowo.
Na moje usprawiedliwienie? Mieszkam w strefie cywilizowanej.
Problem z bezdomnymi? Trzy miesiace spedzone w prowizorycznych schroniskach, gdzie mogli zamieszkac w miare cywilizowanych warunkach, prohibicja nie obowiazywala, ale uzaleznionym nie tylko od alkoholu odradzano konsumpcje, mogli zabrac ze soba psy czy inne zwierzatko towarzyszace?
Wyciagnelo z bezdomnosci wiecej niz wszyskie “programy spoleczne”.
Jak czlowiek posmakuje dobrego?

1 polubienie

Najlepsze. Czym większa głupota, tym chętniej. :rofl: :rofl:

2 polubienia

5G to przyszłość, która zrewolucjonizuje rynek komunikacji bezprzewodowej. Takie mam podejście :wink:

4 polubienia

Związany z Twoim rodzinnym miastem przypomniał mi się dowcip.

Na poborze do wojska pytają delikwenta z Warszawy:

  • to gdzie chciałby pan służyć?
  • najlepiej gdzieś niedaleko
  • Łódź panu odpowiada?
  • o tak, chętnie
  • Zgłosi się pan w przyszłym tygodniu w Ustce do podwodnej.
4 polubienia

W Ustce, to była jednostka podwodnych rowerów… :grinning:

4 polubienia

Warto zauważyć że tomograf czy rezonans magnetyczny używany w szpitalnej diagnostyce emituje podobną częstotliwość fal, a RTG odrobinę mniejszą jak i mikrofalówki używane w mieszkaniach. Jakoś nikt nie zachorował a badania przyśpieszyły diagnozy bezinwazyjne. Śmieszy mnie że ludzie walczą z 5G a na badania tomografią czekają po 12 miesięcy, przecież to 5G także będzie wykorzystywane w medycynie

4 polubienia

Głupie myślenie ! Ludzie są niedoinformowani, konkurencja chce ugrać dla siebie

1 polubienie