Doganiamy cywilizowaną Europę?

Taka obecni przeciwnicy szczepień już przewidzieli że szczepionka na kowida będzie zawierać czipa. Tylko po co ?, każdy z nas od lat zostawił masę danych o sobie w sieci itd których agregacja zajmie dziesiątki lat jeśli je przeżyjemy

3 polubienia

Nie !

1 polubienie

No 5G też podobno ma kontrolować umysły. Wielkie korpo mają tworzyć matrixa.

3 polubienia

Tak tak skóra się marszczy

2 polubienia

@Szczery_do_BULU, ja bez tego 5G już byłam szczęśliwa.
Kiedyś potrzebowałam sznurka, kawałka przewodu żeby starego do kaloryfera przywiązać.
A teraz to aplikacja szpiegująca i idź kochanie gdzie chcesz :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Guzik prawda że dostaniemy w genach udar czy zawał, miałem badania - reszta rodziny też i żadne nie miało zapisu w genach, podobnie ja, choć na zawał się cudem załapałem

2 polubienia

Kaziu, a dlaczego do mnie o tym piszesz? Ja w genach niczego niepokojącego nie dostałam, a nawet gdyby, to i tak bym się tym nie martwiła :joy:

1 polubienie

Miało być ogólnie a nie tylko do ciebie, piszę z telefonu, i on mie co chwilę zmienia zdania po swojemu. Słownik T9 jest do bani. Nie zauważyłem - przepraszam

2 polubienia

Hahaha… Wiesz - ja się zawsze o wszystko martwię, więc gdybym jeszcze miała się martwić o zdrowie to pewnie osiwiałabym :grin:

2 polubienia

To częściowo jak ja, niemniej zdrowia nie odpuszczam. Nic łatwo nie przyszło a stracić było by głupio, zdrowie jest nieprzewidywalne, siwy włos jest w modzie - mnie się trochę ich dostało od razu, ale ich farbować nie będę. Grunt to orginał

2 polubienia

Znam się trochę, to się wypowiem :grinning:
5G działa w zakresie od około 2GHz do niecałych 3GHz - tę częstotliwość wykorzystuje już telefonia 3G i 4G, WiFi, Bluetooth, mikrofalówki, radary i co najciekawsze - ogrzewanie w supermarketach :smile:
Normy dla 5G zostały w niektórych krajach (między innymi w Polsce) poluzowane, by zapewnić lepszy zasięg i przepustowość, ale nadal zapewniają bezpieczny poziom promieniowania.
Wystarczy przypomnieć sobie wzory z fizyki, by uświadomić sobie że router WiFi stojący metr od nas oddziałuje wielokrotnie bardziej niż nadajnik 5G kilkadziesiąt metrów dalej. Nadajniki są tak skonstruowane, żeby promieniować w poziomie, więc bezpośrednio pod masztem pole nie jest wcale największe.
Jeszcze jedno: wszyscy, którzy używali telewizorów i monitorów kineskopowych przyjęli już takie dawki promieniowania, że 5G do końca życia im tego nie zastąpi :crazy_face:

6 polubień

A bajki o prądzie i polu magnetycznym generującym się w metalowych łóżkach w Gąbinie, zanim zawalił się maszt radiowy pamiętasz??? :rofl: :rofl: :rofl: A krowom mleko kisło :slight_smile:

5 polubień

Pamiętam jak kobiety modliły się pod drzwiami faceta, co przywiózł sobie odtwarzacz CD z Niemiec. Twierdziły że jego żona poroni, dzieci będą miały raka, a on będzie bezpłodny - pokazali to w telewizji pod koniec lat osiemdziesiątych :astonished:

6 polubień

Tak było.

4 polubienia

Ty mnie @okonek nie lajkuj, banujesz nam @harmonik a on na pewno miałby coś “ciekawego” do powiedzenia w tym temacie :wink: :wink: :rofl:

jutro rano wraca…

1 polubienie

A jest teoria nawet że koronawirus to celowa ściema a to te to 5G zabija ludzi i tyle… Palić ile wlezie :rofl:

Napisz to po polsku, bo nie zrozumiałem :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Chyba maryśkę… :wink:

3 polubienia

@666 , teraz to i ja już się znam :stuck_out_tongue:

1 polubienie